Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen dolog par nappal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog par nappal az eskuvo elott visszamondani a meghivast?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 22:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Akarmilyen oka is van, azert illett volna megindokolni. Tudhatna, hogy par nappal elotte mar a letszamot nem tudod modositani, o most neked plusz koltseget generalt. En ilyen helyzetben vagy megkerdeznem, hogy mennyi a reszem, vagy kulon adnek naszajandekkent boritekban annyit, amennyi velhetoen fedezi a koltsegemet. Persze, nem csak a penz resze gaz a dolognak, hanem az is, hogy ha meghivnak, megtisztelnek a meghivassal, akkor csak vilagvege eseten nem megyek el. Sok eskuvon voltam mar, tobb eskuvore nehezen tudtam csak megoldani, hogy elmenjek, de mindig megoldottam. Megertelek, hogy duhos vagy. Nekem augusztusban lesz az eskuvom. Mar most tele van a fszom a mondvacsinalt lemondasoktol. Volt, akinek januarban szoltam, aztan mult honapban irt, hogy "jaaaj, ne haragudj, de meghivott az unokatesom egy hetre magukhoz es pont egybe esik a ketto, igy nem tudok elmenni az eskuvodre..."
2015. ápr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy pont anyagi oka van hogy nem megy.
2015. ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szerintem minden esküvőn van.Nálunk is nem egy ember mondta le az esküvő előtti este.Sőt olyan is volt,aki nem szólt semmit,én egész este hívogattam,mert aggódtam,a csajszi ugyan is 5 hónapos terhes volt,és 200 km-ről jöttek.Nem vette fel.Később egy másik barátnőnktől tudtam meg,hogy azért nem jött állítólag,mert nem érezte jól magát,meg az apjával volt valami.Azóta sem keresett meg.
2015. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Történhetett akár valami az ő magánéletében is, ami miatt nem tud elmenni az esküvőre, és mivel olyan jellegű, jelenleg nem akarja megosztani sem veletek.


Én nem agyalnék rajta, majd esküvő és nászút után érdemes volna visszatérni rá.

2015. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
hátha valamelyik rokonotok el tud hívni még egy hozzátartozót, valamelyik kislánynak a barátját, vagy akármi. szerintem sokan igent mondanának.
2015. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
77%

Őszintén? Van pár jó barátom, de egyik sem csapta volna rám így a telefont. Ez nem barát.

Egyébként nem hiszem,hogy egy vacsora ára csapja meg a költségvetést.

2015. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Czipó Éva ***** válasza:
100%

Sajnos szinte minden esküvőnél előfordul, hogy az utolsó héten még lemondja pár vendég. Mi is mindig ezzel kalkulálunk, és a menyasszonyainkat is próbáljuk felkészíteni, hogy ne legyenek olyan csalódottak, mint Te.


Egyébként sok minden lehet a háttérben, akár egy súlyos betegség, haláleset is, amit nem akart elmondani Neked, hallottam már sok szomorú esetet. Egyszer egy egész család nem érkezett meg egy esküvőnkre, mert az autópályán balesetet szenvedtek odafelé menet (szerencsére komolyabb sérülés nem történt, csak az autó ment tönkre).

2015. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, mint amikor a mi vendégünk aznap nem jön el, mikor indulni kéne, és még csak a telefont sem veszi fel, mikor hívjuk.... Szerintem alapból nem az a baj, hogy lemondja, hanem a stílus, ahogy ezt közli... Szerintem a jövőben így kell hozzáállni...
2015. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
79%

szerintem felnőtt embert nem lehet felelősségre vonni, hogy MIÉRT. ha magától elmondja,jó.

nyilván volt rá oka, ha jó barátotok. valami nehézsége támadt, és nem akarta az orrotokra kötni. ideges is volt nyilván, azért reagált így.

2015. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet,hogy megsértetted valamivel, csak nem vetted észre?Ha lecsapja a telefont,akkor haragudhat rád,vagy rátok ,valamit nem hallott vissza?
2015. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!