Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek erről a 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a 2 menyasszonyi ruháról?

Figyelt kérdés

[link] (ez egy katalóguskép, ezen szerintem retusálva van, de ilyen egy "átlagos" nőn: [link] )


Vagy egy másik lehetséges darab:

[link]


2015. máj. 4. 10:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Első azoknál áll jól akik magasak és karcsúak, én pici vagyok és vékony nekem nem állt jól az a fazon például, plusz szerintem kényelmetlen is az ülés benne,olyan mintha be lennél tekercselve.

Másodiknak az alja nem tetszik, túl fényes és nem katalógusképen biztos nem ilyen szép.

2015. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mind attól függ, milyen az alakod, de a legfőképp, hogy te jól érzed magad benne.

Nekem az első tetszik nagyon :)

2015. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
magas vagyok, vékony. olyan testalkatú, mint az elsőn a barna csajszi, csak a mellem nem olyan nagy, mint neki.
2015. máj. 4. 10:28
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Fazonja miatt inkább a második. Az első egyáltalán nem tetszik...
2015. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő szép a maga nemében. Teljesen más fazonúak. Szerintem mindkettőt próbáld fel, mert anélkül úgysem lehet tudni, hogy melyik áll jobban. De bármelyiket választod, mindegyik szép!
2015. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos, mind a kettőt próbáltam és jól állnak. Pont ezért nehéz döntenem :( A taft anyagúból nem pont ugyan ezt próbáltam fel, de a fazon/szabás ugyan ez volt, csak a fűző díszítése más.
2015. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Minden esetre inkább az elsőre hajlok :)
2015. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első nagyon tetszik, a második egyáltalán nem, nem szeretem a fényes anyagokat.
2015. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
fényképeztesd le magad mindegyikben, akkor biztosan látni fogod, hogy melyik jobb
2015. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem tetszik.
2015. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!