Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik nászajándékot adni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik nászajándékot adni, ha meghívtak, de nem tudok ott lenni az esküvőn?

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
ahogy érzed. Nincs erre illemszabály. Én adnék valami kis apróságot, de tényleg nincs "előírva"
2015. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2015. máj. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2015. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem, minek?
2015. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem szokás, de természetesen adhatsz, ha akarsz.
2015. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az esküvő előtt pár nappal fogok velük találkozni, utána egy jó ideig nem, ezért gondoltam, hogy illene valamit adnom... Én is csak valami jelképes dologra gondoltam.
2015. máj. 8. 10:55
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Na, látom, mindenki nemet mondott...

Ha azt kérdezted volna, hogy "kell-e", akkor én is azt mondanám, hogy nem. De mivel azt kérdezted, hogy illik-e, ezért a válaszom a többiekétől függetlenül igen. Illik. Ha szívből jön, akkor adj nekik egy szép kis ajándékot. Ikeából mondjuk valami szobadíszt, vagy ilyesmit. Csak valami egynéhányezres dolgot. nem kell túlzásba vinni, ilyen esetben úgyis a gesztus a legszebb, hiszen látod, a legtöbb ember tojik rá magasról, hogy kedveskedjen a meghívásért cserébe. Egyébként még azt hozzá teszem, hogy ha már meghívtak és te elutasítottad valami miatt, akkor igen is illendő valamivel jelképesen viszonozni, hogy gondoltak rád.

2015. máj. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kései Sirató ***** válasza:
61%
Igen , illik. Mi is kaptunk olyanoktól, akik nem tudtak eljönni.
2015. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nem illik. Az esküvőn jelen lévő vendégeknek illik adni.. Aki nincs jelen, az nem vendég.
2015. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
A neveletlenek vannak tobbsegben :D
2015. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!