Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Molett lányok! Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett lányok! Ti milyen esküvői rucikat néztetek magatoknak?

Figyelt kérdés

Küldjetek linkeket akár privibe is! :)

Nekem ezek tetszenek:


[link]


[link]


2015. máj. 17. 21:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%

Ezt általában csak a molettek maguk gondolják, hogy jó nekik a fűzős ruha. Kívülállók ezt máshogy látják, ponthogy még jobban kidudorítja a fűzőn kívüli részeket, és úgy néznek ki benne szegények, mint egy összepréselt bálna.


Holott lágyabb, finomabb anyagokkal nagyon szépek is lehetnének.


Ne haragudjatok, nem egy menyasszony fotóit láttam már, aki váltig állította, hogy neki szép derekat csinált a fűző, valójában pedig iszonyatosan nézett ki szegény. Elég szomorú, hogy magukat csapják be.

2015. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
A fűző nem zárja ki a lágyabb anyagokat.
2015. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%

Ne nézz már hülyének, egy normális fűzőben fém vagy erősebb műanyag (nem a 100 ft-os, amit a sarki rövidáruban veszel) merevítő van, és abból is minimum 12 db, és legalább 3 rétegből készül, de jobb esetben inkább 4-ből. Ha nem értesz a ruhákhoz, anyagokhoz rendben van, de ne állíts már baromságokat. Ha vékony anyagba rakják - amit amúgy nem is igazán tesznek a kilencvenes évek óta- akkor az ráncolódik, mivel az anyag nem képes megtartani a merevítést, elcsúszik rajta.


És eleve maximum 1-2 centi karcsúsodás érhető el az ilyen "vékony anyagos" fűzőkkel amellett hogy amatőr megoldás, tehát a célt nem éri el. Amelyik meg igen, az kiprésel...


Mindegy, én nem vitatkozni jöttem ide, hanem szakszerű JÓTANÁCSOKKAL, aki nem akarja megfogadni annak a maga dolga, de banális hülyeségeken nem állok le vitatkozni.


A fűzős menyasszonyi ruhák alapkövetelménye, hogy merev, tartós anyagból készüljenek, rétegesen.

2015. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%

Én kérek elnézést!


Nem rég próbáltam menyasszonyi ruhákat, és igen fűzőseket, molett alkatomra.

De te biztosan tudhatod, hogy mennyire rosszul álltak.

Ha az szakszerűen van meghúzva, akkor nem buggyan ki sehol semmi, mert annak nem az a célja hogy kötözött sonkát csináljon az ember testéből.

És alapból a megrendelő méreteire kell, hogy igazodjon.

Ráadásul van akinek ez tetszik másoknak meg amaz.Ízlések és pofonok.

Erről kár vitatkozni.


Én senkit nem nézek hülyének azért mert nem egyezik a véleményünk...


Azért linkelek, egy pár ruhát ami lehet, hogy a kérdező segítségére is lesz, a témát több szemszögből megközelítve.


Nem mondom, hogy mindegyik tetszik de a fűző és a lágyabb anyagok kapcsolatát jól mutatják!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Lányok kérlek titeket ne vesszetek össze! :(


Köszönöm a segítségeteket!

Én is láttam már menyasszonyt, aki úgy nézett ki, mint akit egy 38-asm testhez simuló SELYEM!! menyasszonyi ruhába belepaszíroztak! Szívesen linkelnék képet, de nem teszem, mert nem vagyok bunkó. Mióta őt megláttam abba, azóta inkább minden őszinte véleményt megfogadok! Nem is értem, hogy a barátnői hogy nem beszélték le róla...

Tavaszi vagy őszi esküvőt szeretnénk, szóval a hosszú ujjú jöhet! :)

2015. máj. 22. 23:15
 16/16 anonim ***** válasza:
70%

7., én is molett vagyok, és nekem kifejezetten a merevebb anyagú ruhák állnak jól. A sok tipp miatt én is azt hittem, hogy lengébb, lágyabb anyagokat kellene néznem magamnak, mell alatti varrással... hát az ilyen ruhákban úgy néztem ki, mint egy 9 hónapos terhes nő vagy egy tehenészlány Texasból, vagy csak simán mint egy sátor. Az általad linkelt elvileg előnyös képet mutató ruhát ábrázoló képek között is van olyan, amin terhesnek néz ki a nő.


Aztán tavaly egy kabát próbálásakor jöttem rá, hogy nekem sokkal jobban állnak a derékban karcsúsított, és onnan kissé merevebben A vonalban bővülő ruhák (még akkor is, ha a merev sziluettre alul rákerül mondjuk egy lágyabb anyagréteg).


Szóval, kérdező, én ilyesmit keresek majd (hamarosan elkezdjük a szervezést). Ami biztos, hogy pántosat keresek, de én is inkább 3/4-es ujjút vagy hosszút, mert nem túl izmosak a karjaim. De a vastagabb pánt az alap, mert a melleimet nem tartja meg az elvileg minőségi pánt nélküli melltartó sem. Emellett annyi, hogy nem nyakig zárt fazont keresek, hanem vmi ízléses, de picit mélyebb kivágásút (pl. egy szép kerek nyakút vagy kisebb V-kivágásút), mert emellé alacsony is vagyok, és a nagyon zárt ruhák, hiába tetszenek nagyon, nagyon összenyomnak. Pluszban még inkább a felső része legyen díszített, de az sem baj, ha nem annyira díszes, és nem szeretem magamon a csipkét, a gyöngyöt és a túl sok strasszkövet.

2015. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!