Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ültetőkártyát ki, hogy csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ültetőkártyát ki, hogy csinált? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ültető kártyákat szeretnék csinálni, szerintetek melyik programot tudnám erre használni. Sajnos nem nagyon értek az Excelhez, bár gondolom az a legalkalmasabb hozzá.


Kitudnátok segíteni jó tanácsokkal, hogy fogjak hozzá?


Előre is köszönöm a segítő válaszokat!



2015. máj. 20. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mármint mi a cél? Megrajzolod gépen és kinyomtatod? Gimp? (rajz) Word? (név ráírása + nyomtatás)


Vagy vegyél készen, vannak tök jók:

[link]

[link]

2015. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A meghívókat Wordben csináltam, és ahhoz a dizájnhoz szeretnék ültető kártyát.

Nyomdában szeretném ezt is kinyomtatni.


Wordben próbálkozok ezzel is, ha a táblázatot használom azzal juthatok valamire?

2015. máj. 20. 12:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha a meghívót sikerült wordben, akkor szerintem ez is menni fog. A4-est akarod felosztani a táblázattal részekre?
2015. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kicsit nagyobb az a papír mint A4, de lényegében ezzel próbálkozok. :)
2015. máj. 20. 12:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én Wordben csináltam, igaz nekem csak a neveket kellett nyomtatni.

Halványsárga kartonra nyomtattam, majd hullámos ollóval vágtam körbe. Aranyszínű gyűrűpár matrica került a bal alsó sarokba. Nagyon tetszett mindenkinek.

2015. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én (1,3) pedig a meghívót inkscape-ben rajzoltam meg, az ültető meg csipeszes táblácska lesz...
2015. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudnátok segíteni abba, hogy a wordben, hogy tudom azt megcsinálni, hogy egy szöveget képként értelmezzen és szabadon tudjam mozgatni és forgatni?
2015. máj. 20. 16:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Szövegdobozba tedd bele
2015. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne wordben dolgozz, hanem power pointban. Ugyan azok a funkciok, mint a wordben, csak jobban tudsz benne rajzolni, mozgatni az objektumokat. En grafikus vagyok, tehat ilyeneket en profi rajz programokban csinalok, de a munkahelyemen (mivel ceges gepen nincs rajz program - nem grafikuskent dolgozom) mindig a powerpointot hasznalom, mert szinte majdnem mindent ugy meg tudok benne rajzolni, mint mondjuk corel draw-ban. Ha tobb elemet szeretnel kijelolni, azt is tok egyszeruen lehet: egy kattintassal kijelolod az alakzatokat. Aztan, ha ezeket a kepeszkozok fulon a csoportok opcioban csoportba foglalod, akkor onnantol barmerre forgatod, ugy forog egyutt az osszes, mintha egy kep lenne. Tenyleg jo program! En grafikus letemre a meghivomat powerpointban szerkesztettem, mert mondom, munkahelyen ra voltam utalva az ilyen buta programokra, ezaltal kenytelen-kelletlen ra kellett jonnom, hogy ez egy baromi jo program!
2015. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja es power pointban is tudsz tablazatot beilleszteni, de ha egymas melle szeretnel rendezni sorba tobb ugyan olyan objektumot, akkor nem kell tablazat se, mert a segedvonalak mutatjak, hogy hova huzd, hol engedd el, hogy pont melle keruljon
2015. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!