Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyberészes ruha, felül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyberészes ruha, felül fekete nyakba kötős, alul flitteres ezüst miniszoknyává alakul. Esküvőre ez megfelelő?

Figyelt kérdés
Hirtelen felindulásból (mert végre találtam egy jó méretet ami jól is áll 1,5 óra keresgélés és próba után) megvettük a párommal, neki is tetszett nagyon. Most utólag gondolkodom, fekete-ezüst a fekete miatt nem illetlenség egy esküvőn? (fekete boleróval)
2015. máj. 26. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
a fekete általában már nem gond, én a flitter miatt aggódnék... :/ vagy túl feltűnő vagy túl közönséges. raksz fel képet?
2015. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Én személy szerint nem orulnék ha valaki miniszoknyaba jelenne meg az eskuvomon.Ott ne ra figyeljenek mar(gondolom szinglik is lennenek es azok csak megneznek),hanem rank.

De igy kep nelkul nem tudom,lehet nem olyan,csak irtad h miniszoknya..

Azert eskuvore megse...

2015. máj. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ebből egy szót sem értek az ezüst miniszoknyán kívül. :D

Próbáld inkább szépség/divatban kérdezni vagy mutass képet!

2015. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A fekete már nem gond, én is most voltam nemrég egy fekete ruhában esküvőn, nem én voltam az egyetlen, és sokkal de sokkal nagyobb megbotránkozást okozott az a lány, aki melltartó nélkül ízléstelen harisnyával és cipővel viselt egy borzalmas ruhát. Az éppen lila volt, szóval nem a színétől lesz valami közönséges vagy illetlen :) Ma már legalábbis nem.


A miniszoknya viszont necces. Ha tapadós és rövid, akkor semmiképpen sem esküvőre való, színtől függetlenül.


[link]


A leírásod alapján valami ehhez hasonló jelent meg a lelki szemeim előtt. Bulira teljesen okés, de esküvőre semmiképpen sem.


De ha linkelsz valami hasonlót, vagy küldesz egy képet, máris többet tudunk mondani :)

2015. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mutass képet :) de ha olyasmi, amit fentebb linkelt valaki, akkor az szerintem is buliba való, nem esküvőre... esküvőre szerintem ne miniszoknyát, hanem valami a vonalút válassz, ami minimum térdig ér, kivéve ha a menyasszonynak is kinn van a térde/combja...
2015. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha olyasmi mint azon a képen amit a 4-es# linkelt,fel nem venném esküvőre.
2015. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pontozzatok le, de azt gondolom hogy nyugodtan viselhetsz miniszoknyát és fekete ruhát is egy esküvőn. A fehér van tiltólistán.
2015. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket...

a linkelt képnél azért sokkal szolídabb (ha az apró ezüst flittert annak nevezhetnénk....:) ) A felső része laza, lezser, a szoknya kicsivel azért hoszabb mint a képen. Próbálok keresni, hátha látok olyan rucit (nem tudom sajna lefotózni, kisfiam tönkretette a gépem)

2015. máj. 26. 20:55
 9/13 A kérdező kommentje:
2015. máj. 26. 20:59
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

4 vagyok: hát, én akkor is amondó vagyok, hogy ez esküvőre rövid. Szerintem akárhova mész, minimum combközépig, de inkább hosszabb szoknyarész az illendő. Nem prűdségből, csak azért mégis.


Persze, láttam már én is esküvőn miniszoknyás nőcskét, az én véleményem nem játszik ilyen esetben, ha a menyasszonyt nem zavarja, akkor okés. Mondjuk, én jövendő menyasszonyként úgy képzelem, hogy a lagzimra magasról teszek rá, kinek milyen színű a ruhája, felőlem akár fehér is lehet, csak egy minimális hossz azért legyen meg. És ez nekem rövidnek tűnik.

2015. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!