Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyberészes ruha, felül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyberészes ruha, felül fekete nyakba kötős, alul flitteres ezüst miniszoknyává alakul. Esküvőre ez megfelelő?

Figyelt kérdés
Hirtelen felindulásból (mert végre találtam egy jó méretet ami jól is áll 1,5 óra keresgélés és próba után) megvettük a párommal, neki is tetszett nagyon. Most utólag gondolkodom, fekete-ezüst a fekete miatt nem illetlenség egy esküvőn? (fekete boleróval)
2015. máj. 26. 15:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam esküvőn. A menyasszony tanúja, egy fekete egybe részes, csipke miniruhában volt. Szintén a menyasszony barátnői között volt, aki barack színű csipke ruhában volt, az is olyan rövid volt, hogy majdnem kilátszott a csajszi feneke. Úgyhogy azt vettem észre, hogy most már bárki-bármit felhúzhat.
2015. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bocs, ha már tárgytalan, de ha még igen, ebben inkább ne menj esküvőre. Nem a színösszeállítással van a baj, és nem is a flitterrel, hanm a ruha fazonjával. Egyszerűen nem elegáns, esküvőre ízléstelen - diszkóba tökéletes... de esküvőre egyrészt túl rövid, másrészt a képen nagyon úgy tűnik, hogy a teteje iszonyat gagyi, sportos-pamut anyagból van, és nem is illik hozzá a flitteres minirész.
2015. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a ruhával nem lenne baj, ha nem esküvőre vetted volna. Oda én azért alkalmibbat, elegánsabbat vennék fel. Megjegyzem, nem attól alkalmi valami, hogy hosszú...
2015. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!