Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vennétek használt karikagyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vennétek használt karikagyűrűt, amit ékszerboltban felújítottan árulnka?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett, 12000 Ft/gramm áron.

De előtte már valaki használta.

Szerintetek?



2015. máj. 28. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
nem!
2015. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 2-es vagyok ***** válasza:
Hogy a viharba ne? :D Ha tetszik, mindenképp :) Ha nem veszem meg, megveszi más...
2015. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
attól függ, mire használták...
2015. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom ....

Nekem valahogy nem szimpi a tudat ,hogy màs hasznàlt jeggyűrűjét hordjam . Valahogy nem tudnàm annyira sajàtomnak érezni ...

Egy gyűrűnek története van ,A GYŰRŰ pedig csak a miénket hordozza ,ne màsvalakiét is !

2015. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
egy gyűrű mind felett :c
2015. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Jegygyűrűt talán, karikagyűrűt soha.

Rossz ómen. Nem vagyok babonás, de akkor is! :D

2015. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézõpont kérdése, engem nem zavarna.
2015. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Eljegyzési gyűrűnek oké. Főleg ha látszik rajta, hogy már nagyon nagyon régen készítették, és több nő -remélhetőleg- boldogsága van benne.

Imádom a régi tárgyakat, és egy gyönyörű antik ékszereket.

Én azt mondom valami régi, valami új. Az eljegyzési gyűrű legyen régi, a karikagyűrű legyen új. Számomra ez a tökéletes.


Amúgy meg azt csinálsz amit akarsz. Ha a jövendőbeli feleségednek nem tetszik úgy is ki fogjátok cseréltetni.

2015. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért eladó? Elváltak? Meghaltak? Annyira elszegényedtek, hogy még a karikát is zaciba kellett adni?

Hát, nem jó ómen.

És már nem azért, de ha nem is 12000, de 13 körül már új, egyedit lehet kapni ha szétnézel.

2015. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szakítás után a gyűrűket eladtam (megbeszéltük a feleségemmel). A felvásárló azt mondta, hogy más aranyért tud nagyobb árat adni, de karikagyűrűért csak törtarany árat, mert olyat nem vesznek használtan... Valakinek már nem jött be. :(
2015. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!