Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez mennyire vállalható ruha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire vállalható ruha?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hétvégére esküvőre vagyok hivatalos és elbizonytalanodtam.


Esküvői ebéd/vacsora lesz este 8ig.


[link]


Ez a ruha mennyire van rendben szerintetek?


Nem barátnőm a menyasszony, nem akarok neki írni ezzel kapcsolatban, de szerintetek egy olyan esküvőre ahol nincs lagzi, mennyire vállalható ez a ruha?

Ha lagzi is lenne, akkor nem gondolkoznék ezen.


Meg ugye nem tudom, hogy hányan leszünk.. Viszont mivel mi inkább vagyunk jó ismerősök, mint barátok, ezért gondolom nem egy 20 fős ebédről van szó, hanem inkább 60-70 fősről.


Ti mit gondoltok erről? Van másik ruhám is, de ezt szívesen felvenném, ha szerintetek oké.


2015. jún. 22. 17:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
:) Jó.:)
2015. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És valami színes borítéktáskát vennék hozzá. Kéket vagy barack színűt.
2015. jún. 22. 17:43
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen korrekt. Ha van is hozzá alakod, akkor meg pláne. Szerintem jó választás.
2015. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Szuper, köszönöm, most megnyugtattatok. :)


Kb. olyan vékony vagyok, mint a lány a képen. Legalábbis így a felsőtestéből, karjaiból nézve.

2015. jún. 22. 17:46
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Jó ez, de én a helyedben vennék rá valami kis bolerót. :)
2015. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A bolerókat nem szeretem, de valami blézert mindenképp vinni fogok. Kölcsönkérek tesómtól egyet, attól függően, hogy milyen táskát találok.
2015. jún. 22. 17:51
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer a megerősítést! :)
2015. jún. 22. 17:51
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy tőled függ, hogy jó-e.

A képen látható csajon, kb minden jól állna.

2015. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem amiatt aggódok, hogy jól áll-e a ruha, hanem amiatt, hogy hosszú, ráadásul világos. Igaz virágos, meg színes kiegészítőim lesznek, de mégis elbizonytalanodtam a hosszúsága miatt.


Sose voltam még hosszú ruhában esküvőn, és habár már sokakat láttam abban, ez mégis egy estebéd lesz és nem tudom, hogy túlzás-e. Viszont ezek szerint akkor nem túlzás. :)

2015. jún. 22. 17:55
 10/20 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy.Mehetsz miniszoknyába is.Az emberek inkább azt nézik, hogy hogy nézel ki.
2015. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!