Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruhában illik megjelenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhában illik megjelenni esküvőn? Ez vállalható?

Figyelt kérdés

Úgy 15 éve nem voltam esküvőm, akkor pedig még kislány voltam, úgyhogy most őszintén érdekelnének a vélemények. Van két koktél ruhám. Az egyik fekete egy kevés kékkel, de annak jó része is fekete csipkével van fedve, így azt kizárnám, tudom hogy feketében nem illik megjelenni.

A másik ruhám ilyen fazon:

[link]

És kb ilyen barna színben:

[link]


Ez vállalható, vagy valami egyszerűbbet kellene találnom? Fogalmam sincs mi a módi manapság egy nyári esküvőre!



2013. márc. 10. 23:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinos, nincs vele semmi baj :)
2013. márc. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én extravagáns vagyok amúgy is, szóval én felvenném. De arra figyelj, hogy ne legyél szebb mint a menyasszony ;) :)

Kérdezd meg, milyen ruhája lesz a menyasszonynak. Ha nagy esküvő lesz habos babos rucival, akkor nem gond. Ha egyszerű kis polgári esküvő, akkor lehet, hogy meggondolandó.

2013. márc. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen jó :))
2013. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nagy esküvő lesz, ez tuti. :) Egyébként a ruhán is lehet kicsit egyszerűsíteni, az enyémen a masni külön rész, le lehet szedni, fel lehet kötni sima csomóra is, hogy lógjon a "szalag" két vége. (jobban nem tudom kifejezni), illetve van alsó szoknyája, ha azt nem húzom alá, kicsit laposabb, tehát lehet "slankítani", ha túl sok lenne.

Igazából azért kérdezem, mert ötletem sincs, hogy huszonéves fiatal nők miben jelenhetnek meg, ez már sok, vagy átlagos, esetleg belefér kategória-e.


Van egy sima kosztümöm is (szintén fekete), még ez a variáció van esetleg, fekete szoknya gondolom elmegy egy színes blúzzal.


Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2013. márc. 10. 23:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Meddig ér a barna ruha?


Ha térdig, vagy térd fölé egy kicsivel, akkor több, mint tökéletes.

Ha viszont nagyon mini, akkor erősen meggondolandó.

Plusz hiába nyáron lesz, azért egy kendő vagy egy boleró még felfér rá, főleg ha esetleg templomi része is lesz az esküvőnek.


Egyébként: jó szórakozást!

2013. márc. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Bolerója van, bár az elég bénára sikerült, nem annyira szeretem. Szeretnék hozzá csináltatni/szerezni valami kendő félét.

Térd fölé ér, a térdkalácsomat már éppen nem takarja.

2013. márc. 11. 00:37
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nagyon szép ruci, ebben tökéletes leszel az esküvőn:) Ha nyári esküvő, akkor a kendő/boleró nem fog kelleni, mert megsülsz kb:) Tavaly koszorúslány voltam, és majd megsültem:)
2013. márc. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez tökéletes! Le ne szedd a masnit!
2013. márc. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó, ahol én voltam, ott a koszorús lányok voltak ilyesmiben, csak az pink volt, meg csipkés, meg sokklta feltűnőbb. Egy nem agyoncsicsázott frizurával tökéletes.
2013. márc. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó lesz az a ruha.
2013. márc. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!