Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kitűztűk az esküvőnk dátumát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitűztűk az esküvőnk dátumát, de nincs egyetlen egy barátom se, kit kérjek fel tanunak?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, mindenkinek addig vagyok jó amég segítek, nincs olyan ember akit megtudnék kérni arra, hogy életem nagy napján legyen a tanum, ti mit tenétek a helyemben?
2015. júl. 1. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs testvered, unokatestvered? Ha csak polgari lesz, legrosszabb esetben a hivatal egy dolgozoja is alairhat.
2015. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan ismersz normális embereket akikkel beszéltél már valaha. Felveszed egyikkel a kapcsolatot aki a közelben lakik, megkéred hogy ha őt nem zavarja ne adja senki tudtára azt hogy nem szoktatok egymással beszélgetni.

Valamit valamiért szóval illene akkor meghívni utána esküvő utáni ingyen ebédre vagy egy általatok megbeszélt összeget kaphatna a ,, segítségéért "

2015. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rokon?

Nálunk általában a keresztapát szokás felkérni, de az én tanúm az öcsém volt, a férjemnek meg a bátyja.

2015. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1 testvéremm van ő 9 éves 10lesz az eskűvőn. ő kilőve pedig jó lett volna ha ő lenne. Keresztszüleimmel nem tartjuk a kapcsolatot egyáltalán, meg se lesznek hívva az esküvőre. templomi szertartás is lesz :( Bepánikoltam
2015. júl. 1. 11:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Unokatestver?
2015. júl. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyan közeli barátom nekem sincs, se testvérem, se rokonom. Egy kedves lányhaverom lesz majd a tanúm. Nem hiszem, hogy ezt túl kell misztifikálni. Bárki lehet tanú, aki nagykorú és az a funkciója, hogy a házasságkötés érvényes legyen.
2015. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor kérj meg valakit a férjed részéről. Tesóméknál a két tanú a közös barátaik közül került ki (neki az volt a szempont, hogy mind a kettőjükkel jóban legyen), így nem rokon, vagy legjobb barát lett felkérve.
2015. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hasonlo helyzetben vagyok/voltam. Gondolom, ez nalad is valamennyire koltoi tulzas, hogy NINCS egyetlen barat se, inkabb ugy erted, hogy olyan igazi, vilagra szolo, hu de nagy baratod nincs. Azon gondolkozz el, hogy azok, akikkel haverkodsz, esetleg kollegak, koztuk van-e olyan, akiben nagyon megbizol, jokat nevettek, stb. En ilyen alapon talaltam tanut, az egyik kollegamat kertem fel, aki amugy annyira megtiszteltetesnek vette, hogy odaig van, meg vissza.

Ezen kivul ismerek olyat, aki a fonoket kerte fel, de nem reg voltam eskuvon, ahol az oromapa volt a menyasszony tanuja.

2015. júl. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Párom legjobb barátján gondolkodom, mert vele nekem is nagyon jó a kapcsolatom, nagyon jól el tudunk beszélgetni stb stb
2015. júl. 3. 08:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Testvéred, unokatestvéred, nagybátyád, nagynénéd, keresztanyád, keresztapád, munkatársad, főnököd, autószerelőd, sebészorvosod..


Aki fontos szerepet játszik az életedben, és megtiszteled ezzel a feladattal.

2015. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!