Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Véleményeket kérnék! Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket kérnék! Melyik legyen?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok, 50-52 kg, a fenekem nem lapos, de nem is olyan formás, a mellem viszonylag átlag. (75/B)


Cipőnek ezeket gondoltam:

A: [link]

B: [link]


Menyaruhák:

A: [link]

B: [link]


Menyecskeruhák:

A: [link]

B: [link]


Köszönöm a válaszokat! :) 25/N



2015. júl. 7. 18:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Cipő B Ruha B Menyecske A /piros
2015. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Rövid indoklást tudsz mondani miért ezeket, ha kérhetem? Menj a zöld ;)
2015. júl. 7. 19:09
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Cipő: egyik sem. Hány éves vagy 25 vagy 52?:) Ezeket egy 50 éves nőn tudnám elképzelni, az örömanyán...

Fiatal nőknek inkább ilyesmi:

[link]

[link]

[link]


A ruhákból mind a kettő tetszik nekem, inkább az A-t választanám, kevesebb dísz, egyszínű fényes szatén, letisztultabb, elegánsabb. A B kicsit bohókásabb a sok csillámmal, dísszel. De a stílusodon múlik.


Menyecskeruhákból szintén nem tetszik egyik sem, mindkettő egy ilyen fellépős-táncosruhára emlékeztet, egyáltalán nem ünnepi, elegáns, kifinomult darabok. Ha nagyon választani kell, akkor inkább a B, de tovább keresgélnék itt is.

2015. júl. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Cipők nagyon csufik, bocsi :( Ha mindenképp ezeknél akarsz maradni, akkor A.

A menyaruhák nem az én stílusom, viszont az A jobban tetszik.


Menyecskeruha közül egyértelműen B, nagyon szép.

2015. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Cipőnél arra figyelj, hogy kényelmes legyen, sokat leszel benne, és valószínűleg talpon is leszel sokat, úgyhogy ez fontos, ne az legyen, hogy pár óra után már csak ülni akarsz végig. A lábadat te ismered, egy kicsit merészebbet is vehetsz fel kialakításra, de te tudod, milyen a stílusod, én senkinek nem engedek beleszólást. :-)
2015. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem tetszik igazán, de ha választani kell, akkor:

Cipő: A

Ruha: A

Menyecskeruha: B

:)

2015. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Hogy miért?:)

Cipő passzol a ruhához a díszítése miatt,ruha extravagant a sok dísz miatt.

Menyecske az a jó ha party style,egy lakodalom legyen vidám:)

2015. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ruha: A (A B felső részének a díszítése nekem nagyon "sok", egyáltalán nem jön be) - de az A szerintem nagyon szép

Cipő: B (nem érzek nagy különbséget a kettő között)

Menyecskeruha: A (A B nekem egyáltalán nem tetszik, sem az anyaga, sem a felső, sem a szoknyarésze) - de az A tetszik

2015. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

B, B, B

Nem tudom mi a baj a cipőkkel, meg igazából nem nézi a kutya sem. Szerintem nem öregesek hanem elegánsak.

2015. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Cipo egyik se tetszik, menyasszonyi ruhabol A, menyecskebol B
2015. júl. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!