Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Véleményeket kérnék! Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket kérnék! Melyik legyen?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok, 50-52 kg, a fenekem nem lapos, de nem is olyan formás, a mellem viszonylag átlag. (75/B)


Cipőnek ezeket gondoltam:

A: [link]

B: [link]


Menyaruhák:

A: [link]

B: [link]


Menyecskeruhák:

A: [link]

B: [link]


Köszönöm a válaszokat! :) 25/N



2015. júl. 7. 18:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Cipő: A

Ruha: A

Menyecske: B


Sok boldogságot!:-)

2015. júl. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

Mindkét cipő szép.


Ruha: A.


Menyecske: egyik sem.

2015. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

Cipõ: igazából bármelyik, sokkal jobbak, mint amit a 3. linkelt (plàne, hogy az elöl nyitott szandál nem elegáns viselet). Meg nem mindenki tud túl magassarkúban járni..

Ruha: igazán egyik sem, de a B talán jobb

Menyecske: egyik sem tetszik..

2015. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

A cipők nekem is tetszenek, a B talán szebb. A ruhák szépek, csak kicsit unalmas már ez a sok pánt nélküli rettenet. Ha nem teljes alakodban fotóznak, vagy legalább derékig, olyan, mintha nem lenne rajtad semmi.Meg egyszerűen nem szép szerintem.

A menyecskeruhákból a második az szép.

2015. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%

B,A,B


Hasonló típusú cipőm volt az esküvőmön, csak picit magasabb sarokkal, és nagyon kényelmes volt!! pedig SOHA nem hordok magassarkút, mert amikor próbálkoztam vele régebben, mindig kiléptem belőle vagy beakadt vhova a sarka, vagy csak szimplán feltörte a lábam, de ez rajtam volt délután 2-től hajnalig 1-ig (akkor vettem át a piros cipőt) és fel se tűnt, tudtam benne táncolni és még csak egy vízhólyag sem lett tőle a lábamon. Jó választás.

2015. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
9%

Nekem tetszenek a cipők, sztem nem öregesek - azt csak sajnálni tudom, aki szerint csak az orrabukósan magas sarkú meg a teleműkövezett cipő a fiatalos. Nekem az A verzión a csat nem tetszik, az nekem túl csicsás, így a B-t mondanám.


Menyasszonyruhából egyértelműen az A verzió tetszik jobban, az nagyon ízléses és elegáns. A B felső része az én ízlésemnek már nagyon csicsás.


Menyecskeruhából mindkettő szép, bár a 2.-at a hátkivágása miatt csak akkor ajánlom, ha melltartó nélkül is tökéletesen áll a melled, vagy ha megtartja a hátsópánt nélküli szilikon cicicucc :D). De amúgy mindkettő jól néz ki.

2015. júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A cipők nekem nem tetszenek, de ha muszáj választani, akkor az A.

Ruhák közül mindenképpen az A-t mondanám, az szerintem nagyon szép, nekem a B egy kicsit sok lenne.

A menyecskeruhák közül a B tetszik jobban, de tényleg csak abban az esetben ajánlatos, ha jól tart téged a hát nélküli szilikonmelltartó. :D

2015. aug. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!