Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen színű legyen a dekoráció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen színű legyen a dekoráció?

Figyelt kérdés

-sárga

[link]


-türkiz

[link]


esetleg lila?(bár ez tetszik a legkevésbé)

[link]



Itt van több példa:

[link]


2015. júl. 15. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sárga!

Úgy gondolom, hogy ez a szín nem olyan szokványos az esküvőkön. Talán egy kicsit különlegesebb. Illetve igazi nyári hangulatot ad. :)

A türkiz sem rossz, de az a szín eléggé gyakori ilyen jellegű rendezvényeken...

2015. júl. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sárga
2015. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Milyen helyen tartjátok a lakodalmat? Milyen a terem?
2015. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Magamtól eszembe nem jutott volna a sárga, de ezek a képek nagyon jók voltak. Szerintem a vendégeknek mindegy, azt válasszátok ami nektek tetszik.
2015. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szép a sárga. Vidám.

Nekem a szürke-rózsaszínnel is nagyon szép. Az olyan finom, nemes.

2015. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a sárga színt, de a képeken valóban nagyon jól mutat. A türkiz is nagyon jó, de ha már kék, akkor én biztosan sötétkéket választanék.


Ha a sárga tetszik, akkor mit szólnál esetleg a fehér-arany kombinációhoz? Szerintem nagyon elegáns.

2015. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jajj köszönöm. Nem is gondoltam, hogy a sárga ilyen sok mindenkinek tetszeni fog. Pont ugyan így voltam vele, hogy eddig szóba se került a sárga (csak a türkiz) és ahogy megláttam a képet elgondolkodtam, és most teljesen tanácstalan vagyok. Úgy látom a lilát senki nem mondta, így az kimarad a kalapból! :D

Türkiz vagy sárga hmm..

Rózsaszín szürke is szép és az arany fehér kombináció is, de egyik se fogott meg igazán.

A terem? Hát ilyen rendezvényterem, ott szoktak lenni a nagyobb esküvők városunkba. Szóval nem étterem. Jöhetnek még válaszok!

2015. júl. 15. 13:08
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem igazából egyik sem tetszik. Nekem túl sok, ha minden ugyanolyan színű. A sárga szép a virágokkal, meg mondjuk szalvétán, de az már nekem sok, mikor a vőlegény nyakkendője is olyan színű és a koszorúslányok is szigorúan egyformák.
2015. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem tetszik igazán a linkeltek közül, én elsősorban a pasztellekért vagyok oda! Bár ebbe belefér a sárga, türkiz is mint fókuszszín.


Ha nem bánod, linkelek 1-2-t az én kedvenceim közül, remélem tetszeni fognak.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kedves #8! nyilván nem ilyen lesz, csak minta képeket küldtem, hogy legyen viszonyítás. NEm lesz minden sárga/türkiz vagy lila...
2015. júl. 15. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!