Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok adni tippeket díszíté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok adni tippeket díszítéshez?

Figyelt kérdés

Az esküvőnkhöz szeretnék tippeket kapni, egy elképzelés már van ,de gondoltam hát ha van valakinek valami ötlete. Vagy már volt esküvője és eltudja mondani Nekik milyen díszítés,dekoráció volt. Szín, anyag, virágok bármi jöhet. Képek is, azok talán jobbak is lennének.

Tudom ,hogy van dekorációs cég stb stb ,de valami ötletet szeretnék kapni ha lehetséges és tudom google a barátom :) az ilyen megjegyzéseket kérem mellőzétek.

Köszönöm szépen



2015. ápr. 17. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A kik boltban most nagyon klassz - és nagyon olcsó - dekorációs dolgok, kiegészítők vannak, a prospektus 9. oldalától kezdődően nézd!

2015. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem rosszak :) köszönöm szépen :)
2015. ápr. 17. 13:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Pont tele van a böngészőm esküvői dekoros megnyitott oldalakka :)

Nekünk ilyen lesz a teremdísz: [link]


Ehhez keresgélek még kiegészítőket és ezeket találtam:

- Azon gondolkodom, hogy a mennyezetre csinálok ilyen pompom lampionokat: [link]

- Meg talomba tettem ezt asztaldísz ötletnek: [link]

2015. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igazából ilyen nekünk is lesz, hogy egy üvegtálban gyertya és virág, a székeken pedig nem masni megoldás lesz, hanem valami ilyesmi [link]

csak nem ezzel a virággal.

2015. ápr. 17. 14:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik teremdíszben, ha sárga fényű (csak az) karácsonyi égők vannak fehér vagy más színű selyem ( a bélésselyem is tökéletes) anyaggal kombinálva a mennyezeten. Szerintem nagyon ünnepi és gyönyörű.

A virágdíszek nagyon megnyomják az árat a díszítésben. Ha az ár nem számít, akkor virágkapu alatt kimondani az igent. Ha szűkösebbek a költségek akkor lufi kapu alatt. Az is nagyon elegáns és mutatós, ha a csokor színeivel harmónizáló lufikból áll a díszlet.

2015. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ültetőkártyának nagyon szép gesztus ha hűtőmágnesre van nyomtatva az ültetőkártya , amin nagyon mutatósan van kinyomtatva a vendégek neve. Ennek nagy sikere van. Mindenki hazaviszi és még évek múlva is látni fogjátok a hűtőjükön a nevüket. Viszont az ifjú párról nem szeretik kitenni a hűtőmágneseket.
2015. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen az ültető káryán már mi is gondolkoztunk, hogy mi lenne a jó. Miután egymást macinak és babának nevezzük arra gondoltunk (bár ez biztos húzos lesz) de hogy ahol fiú ül ott maci lesz kártyával névvel, ahol nő ott meg baba. Kb olyan 5cm méretben, de még nem tudjuk pontosan.
2015. ápr. 17. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a virágos megoldás nagyon szép a széken, csak számomra kérdéses, hogy ha élő virággal oldjátok meg, akkor a virág meddig fogja bírni? Nem fog elhervadni, összeplattyanni a nagy melegben? -Ettől függetlenül nagyon tetszik! :)

A macis-babás ültetőkártyás dologra tipp: ha van egy kis kézügyességed és türelmed, akkor akár lehetne csinálni marcipán figurákat. Hűtőben eláll, akár egy hónappal hamarabb is megcsinálható. Én macit már csináltam, egész hamar elkészíthető. Vagy pl e-bay-en érdemes nézegetni ilyen figurákat, ott olcsón találhatsz.

2015. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A virágok, mű virágok lennének inkább, főleg ha nekik mennek akkor ne essenek le vagy szirmuk és ha valaki neki dőlne akkor ne legyen virágporos a ruhája.

Rendben a marcipános ötletet megfontoljuk és az ebayt is :)

óóó edidg nagyon jó ötleteket kaptam köszönöm szépen :)

2015. ápr. 17. 14:52
 10/10 KiaraPro válasza:
Mi mar sotetben erkeztunk a lagzihelyszinre,es beszereztunk tobb ezer mecsest. Azokbol volt egy hosszu folyoso a haz elott. Nagyon utos volt. Valamint mi az eskuvo elott honapokig darvakat hajtogattunk zold papirbol ( az volt az alapszin) es girlandokat fuztunk beloluk. Ezek logtak a falakon,valamint pici csipeszekkel minden vendeg poharara csiptettunk 1-1 darut,amire rairtuk a nevuket. Azok voltak az ultetokartyak,es azota is mindenkinek megvannak. Valamint csinaltunk photo boot-ot. Ha nem tudod mi az keress ra . Sokfelet lehet csinalni, tokjo kiegeszitokkel,es az mindenki kedvence volt. Meg sz egyik ismerosunk rajzolt egy szep kopasz fat 1meter×1meteres papirra. A vendegek olajfestekbe martottak az ujjukat es az ujjlenyomatukat a fa agaihoz nyomtak es szignoztak. Most sok szep szines levele van a fanknak ami azota is a falon log. :)
2015. ápr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!