Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A koszorúslányok ruháját a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koszorúslányok ruháját a koszorúslányok szokták fizetni, vagy a menyasszony? (8000 ft)

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 07:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Megbeszélés kérdése.
2015. júl. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem erre nincs egyetemes szokás. Ha a menyasszony fizeti több beleszólása van abba, hogy milyen legyen.
2015. júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
33%
Koszorus lany ruhajat ugyan az fizeti, aki a szertartas tobbi reszet is fizeti. Vagy koszoruslanynak lenni kiszuras? Bizony, hogy nem.
2015. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Ha a menyasszony ragaszkodik egy adott ruhához, akkor illik fizetnie, egyébként a koszorúslány fizeti, de lehet megbeszélés alapján is.
2015. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

És abban az esetben, ha ragaszkodtam volna egy bizonyos fazonhoz és színhez, de a koszorúslányok közölték, hogy ők olyat akarnak, amit utána mindenféle más rendezvényre, vagy simán esküvőre vendégként máskor is felvehetnek, akkor kinek a reszortja a fizetés?

Kvázi semmi beleszólásom nem volt a ruhájukba. Akkor az én dolgom venni nekik egy olyan ruhát, amit ők évekig hordhatnak majd? Velem fizettetik még az utiköltséget is a varrónőhöz és haza.

2015. júl. 20. 15:35
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ásd el a koszorúslányaidat.
2015. júl. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

4-es vagyok, ebben az esetben ők választják a ruhát, tehát véleményem szerint nekik kellene fizetniük. Nálunk is így volt, megmondtam, hogy bármiben jöhetnek, szóval nem volt plusz költség nekik, mert nem kell emiatt új ruhát venniük.


Megmondhatod, hogy abban az esetben fizeted a ruhájukat, ha olyan színű, és fazonú, amilyet te szeretnél, egyéb esetben nekik kell állniuk, legalábbis szerintem így fair. A többi vendégnek sem fizeted a ruháját, vagy igen?:)

2015. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Ezt már sokan mondták... :(

Mit tennétek a helyemben? Komolyan érdekelne. A történethez az is hozzá tartozik, hogy a leánybúcsúztatóra kijelentették, hogy egy forintot se költenek. (pedig megtehetnék)

Lassan itt az esküvő. A ruhájuk majdnem kész van. Most ti a helyemben mit tennétek? Komolyan! Ne azt írjátok kérlek, hogy mi lenne a helyes, hanem azt, hogy mit vállalnátok be. Visszavonnátok a felkérést és abszolút kihajintanátok az ablakon a ruha árát, vagy most már hagynátok a francba a cirkuszt és végigcsinálnátok velük?

2015. júl. 20. 15:47
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Szép kis koszorúslányok.. Értelmes felnőttek ezt meg tudják beszélni, a lányok mentalitásával pedig nem hogy a koszorúslányaim nem lennének, de a vendégeim sem.


Ha te ragaszkodtál volna egy adott ruhához, de nekik az nem igazán tetszik, vagy egyszerűen olyan, amit soha nem tudnának felvenni sehova, akkor egyértelműen a te költséged. (amennyiben elfogadják)


Ha egyáltalán nem engedik, hogy beleszólj a ruhájukba, mert ők már pedig azt vesznek fel, amit akarnak, akkor az ő költségük. (amennyiben te elfogadod és nem mondod vissza a felkérést)


Ezek a szerintem elvetemült dolgok és felnőtt embereknek nem kéne ezen vitázni.


A legjobb szituáció, amikor közös megbeszélitek, hogy te ilyen meg ilyen színt szeretnél, illetve megszabod a hosszát. Ők pedig olyan fazont és árnyalatot választanak maguknak, amilyet szeretnének, illetve azért a ruhák ne üssenek el nagyon egymástól.

Ebben az esetben meg lehet beszélni, hogy ki mit fizet.


Nos a te esetedben nem lennék hajlandó fizetni egy fillért sem. Bár valószínű ha ez lenne, akkor nem hogy nem fizetnék, de visszamondanám az egészet és nem kellenének koszorúslánynak. Mi az hogy az ég világon semmi beleszólásod nem volt, és annyira filléreskedők, hogy még az útiköltséget is megfizettetnék?!


Mit tennék? Megmondanám nekik, hogy ha már ennyire nem voltak kíváncsiak a véleményedre, akkor te nem vagy hajlandó kifizetni a ruhájukat..az útiköltséget pláne nem. Ha valakinek nem tetszik, akkor ne legyen koszorúslány.

2015. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%

Kifizetted már a ruhákat? Ha nem, akkor ők hajítják ki az ablakon az árát nem te.


Ez a lánybúcsús sztori pedig. Ne haragudj hogy ezt kérdezem, de milyen barátok ezek?!

Biztos akarod, hogy ők legyen melletted a nagy napon? Én nem akarnám, ha ennyire önzőek.

2015. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!