Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre vendégként mehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre vendégként mehetek színes rövid ujjú ingben (nyakkendővel)?

Figyelt kérdés
Persze zakó is van, de nem hiszem, hogy ebben a dög melegben rajtam lesz. Vagy a fehér ing elegánsabb? (nem vagyok közeli hopzzátartozó)
2015. júl. 27. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
A fehér elegánsabb persze, de jó a színes is, ha valamilyen ízléses színről van szó, és passzol is hozzád.
2015. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha egyszínű ingre gondolták, akkor mehetsz. Nem kötelező a fehér, pl. barátoméknál szokás az, hogy a párok hasonló színben mennek. Pár hónapja bordó ruhában mentem esküvőre és a páromon is bordó ing volt.
2015. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
persze, egyszínű, ez is ilyen bordós.
2015. júl. 27. 16:38
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Nyugodtan. A fehér szerintem kifejezetten elcsépelt.
2015. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Rövid ujjú inghez NEM vesznek nyakkendőt!
2015. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Hogyne mehetnél színes ingben. A bordóval csak annyi gond lehet, hogy 100%ra tudnod kellene, hogy a menyecske és új ember ing nem bordó lesz-e. Az úgy kicsit necces.
2015. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Ötödik válaszoló vagyok...Gondolom, aki lepontoztak, a szandálhoz is zoknit viselnek. Akkor leírom még egyszer: magára valamit adó férfi rövid ujjú inghez NEM köt nyakkendőt!!

[link]


[link]

2015. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7. Már miért ne vehetnék fel nyakkendőt? Nem egy protokolláris üzleti tárgyalásra megyek, hanem egy baráti esküvőre! Mondom, zakó valszeg nem lesz rajtam, csak rövidujjú ing, és ha még nyakkendőt sem kötnék, na akkor már tényleg nem érezném magam alkalminak! Ennyi erővel akkor már mehetek pólóban is.
2015. júl. 27. 20:50
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja és olyan oldalakat linkelsz, ahol az egyik az üzleti életre vonatkozik, a másiknál meg a sima oldalzsebes rövidnadrágot meg a mintás pólót is cikinek tartják.
2015. júl. 27. 20:55
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Egész nyugodtan, csak arra ügyelj, hogy ne a "menyecske színt" vedd magadra (ugyanis szokás, hogy a vőlegény is olyan színű ingben feszít, mint az asszonykája ruhája)


Olyan meg, hogy divatbaki, nem létezik. Az a divat, amit sokat csinálnak.

2015. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!