Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmebeteg ötlet lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmebeteg ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Ha egy fiatal lány, akit mindenki kedves, mosolygós, közvetlen kislánynak ismer, kitalálja, hogy ő talpig feketében szeretne férjhez menni.

Ha amugy mindig rózsaszínben meg pasztell színekben szokott öltözködni.

Egy az egyben ilyen típusú lány, ami a színeket, vonásokat illeti:

[link]


és ilyen lenne a ruha:

[link]

[link]


2015. szept. 7. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Szépek a ruhák, de a földhöz ragadt rokonság tuti kiakadna. De abban menj férjhez amiben te akarsz, ne érdekeljenek a többiek.
2015. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem elmebeteg ötlet. Most voltam egy hasonló esküvőn. Viszont az lenne a benyomásom, hogy a "kislány" egész életében színjátékot játszott és jópofizott, hogy elnyerje mások bizalmát a jókislány jelzőt, holott egészen más személyiség, akit senki sem ismer valójában, mert nem vállalta fel önmagát. Más lenne, ha egyébként is extravagáns típus lennél.
2015. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Én láttam már fekete és ezüst műfenyőt is. A mai fiataloknak elkorcsosult az agya.
2015. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Úristen, a második ruha nagyon szép, pedig nem rajongok a színes esküvői ruhákért! :D Egyébként a te esküvőd, abban menj férjhez, amiben akarsz.
2015. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 opened paradise ***** válasza:
13%

Én imádnám!

A fehér úgy is csak azért lett hagyomány,mert a szüzességet jelképezi...tudja a násznép,hogy merről fúj a szél! :D

2015. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

A képen szereplő lánynak nem állna jól igazán a fekete, nem az ő színe, öregíti, sápasztja.

Ha tényleg ilyen vagy, én nem ajánlanám, hacsak nem akarsz az esküvődön haldokló benyomást kelteni, vagy öt kilónyi vakolatot felrakni az arcodra.


Maga a fekete menyasszonyi ruha ízlés kérdése, szerintem szép, bár nekem kicsit gyászos egy ilyen alkalomra, de egyáltalán nem tartom "elmebeteg" ötletnek.

De inkább olyannak való, akinek jól áll.

2015. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

A fehér ruha nem a szüzesség jelképe, hanem egy "trend".

[link]


Mindenkinek a magánügye, hogy miben megy férjhez.

2015. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a rokonság főleg az idősebbek kiakadnának, meglepődnének rajta.

Én egyébként feltűnősködésnek könyvelném el a dolgot, hogy valamiért mindenáron provokálni akarja az arra érzékenyeket. Amúgy engem nem hatna meg. Én már láttam fekete és rózsaszín műfenyőt is, menyasszonyi ruhában is előfordul a fekete, nem olyan nagy szám.

Különben meg a menyasszony döntése, hogy miben akarja kimondani az igent, rokonságnak semmi köze hozzá.

2015. szept. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 opened paradise ***** válasza:

"A fehér ruha egyébként a szüzesség jelképe volt eredetileg."

A te linkedből,de igen,elolvastam.

2015. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell jól érezni magad benne. Én azért nem választottam színeset, hogy 20 év múlva a gyerekem meg tudja különböztetni a báli fotókat az esküvőiektől.


A képen szereplő lány amúgy nem értem, hogy pont az esküvőjén miért akar olyan színt választani, amit amúgy sosem hord, és egyébként is rettenetesen állna neki.

2015. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!