Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmebeteg ötlet ez így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmebeteg ötlet ez így?

Figyelt kérdés

Írtam egy fiúnak IWIW-en (amúgy nem ismerjük egymást, csak bejelöltem és elfogadott), hogy nem adja-e meg az MSN címét, mert szívesen beszélgetnék vele. El is küldte, felvettem, elmondtam h ki vagyok, ~fél órát beszélgettünk és "bocs de mennem kell" címszó alatt törölt.


Miután tényleg szeretném megismerni, regisztráltam Facebookra álnéven. Ott megtaláltam az MSN címét. Csináltam egy kamu MSN-t és felvettem. Elfogadta.


Azt találtam ki, hogy a Facebookos nevemben írok neki, és azt mondom, hogy régebben sokat jártam kosarazni az Ő sulijába és néha beszélgettünk. (talán így van valami esélyem) Aztán ha esetleg egyszer összejönne egy randi, mindent elmondok neki.

Azért döntöttem így, mert elég lúzernak tűnhettem az első próbálkozásnál, de ha azt mondom, hogy ismerjük egymást (3-4 évre ki elmékszik vissza már...^^), talán van esélyem.


Ez így állati hülyén hangzik, de nem lesz ebből baj? Mert ha velem csinálná ezt valaki, többet semmit nem hinnék el neki.

Utálok neten ismerkedni, de most nincs más választásom.


2010. máj. 5. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez gáz!! ne csináld
2010. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van!GÁZZZZZ
2010. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki hogy te voltál az a lúzer akit letörölt, de ha egy hazugságra alapuló kapcsolatban akarsz élni, akkor csak hajrá.
2010. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, szakadj le a netről és keress az életből pasikat.
2010. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ez tényleg gáz... nyilván azért törölt le mert nem jössz be neki saját magadból csinálsz hülét és úgyis akar majd képet randi előtt és akkor úgyis lebuknál.... mire jó ez neked? 18/l
2010. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
egyáltalán honnan tudod h törölt?
2010. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezt most fejezd be, amíg nem késő! Ha suliba jársz, elterjed majd rólad, hogy beteg vagy agyilag és zaklatod a srácot. Közben pedig csak lány vagy és próbálkozol, ahogy minden kétségbeesett lány tenné. :D Hidd el, tudok én ennél viccesebb storykat, hogy a lány 2 évig követte a srácot és sírt a nyakán, végül mégis összejöttek. :) De nem minden történet tündérmese! Szerintem ne netezz ennyit, inkább találj ki magadnak más elfoglaltságot és a srácot is egyhamar elfelejted.
2010. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy azonos nemű ismerősöm csinálta ezt, de lánynak adta ki magát. Az gázabb. :D
2010. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, ha egyszer már letörölt minek próbálkozol? Valószinű nem tetszettél neki, azért törölt...
2010. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hélium
2010. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!