Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet olcsón is szép menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olcsón is szép menyasszonyi ruhát venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék saját ruhát, de a keretbe maximum 30.000 Ft-os ruha jöhet szóba.

Extrát nem akarok, semmi flitter, uszály, abroncs stb, csak egy egyszerű, visszafogott fehér ruhát.

Nem pont ilyet, de ilyesmi fazont:

[link]

[link]

[link]

[link]


2015. szept. 10. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Határeset... talán ha vidéken varratsz, de ha nem helyben van, akkor meg az útiköltség fogja megdobni (többszöri próba stb). Esetleg a Mango honlapját nézd meg, ott vannak hosszú fehér ruhák.
2015. szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Hááát... ha tényleg azt akarod, hogy minőségi legyen, jó legyen a szabása, az anyaga, és a sajátod is legyen, max bérlés.
2015. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Max használtan, na.
2015. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Használtan, vagy ha magad varrod.
2015. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Január, február környékén a szalonokban kiárusítást tartanak, illetve rengeteg menyasszony árulja facebook csoportban, hirdetés portálokon a ruháját.


Én is szalon kiárusításon vettem 30 000 ft-ért az uszályos abroncsos ruhámat (nem áltatom magam, hogy új lenne, de bérlésnél sem én lettem volna az első használója), ki lehet fogni nagyon jó áron ruhákat, csak nézelődni kell és ki kell várni az alkalmat.


Kb még 2 hétig lesz pangás, utána az összes megházasodott és nászútról hazajött menyasszony megpróbál túladni a varratott, vett ruháján.

2015. szept. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha saját ruhát szeretnél, amit előtted még senki nem hordott, akkor ha csak nincs sok időd és lehetőséged keresgélésre, boltok járására, szerintem nem. Én megpróbáltam, de katasztrofális eredménnyel.

Ha mázlid van, akkor belefuthatsz valami fehér estélyibe, ami pont megfelel neked erre a célra.

2015. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem kell, hogy új legyen a ruha, használtan is jó, csak nem akarok kölcsönözni.

Netes rendelést kevésbé szeretem, sosem vennék meg semmilyen ruhát felpróbálás nélkül!

2015. szept. 10. 14:18
 8/11 anonim ***** válasza:

nem tudom hova valósi vagy, de ennyiért tudsz venni szépet, ha szemfüles vagy..

szoktak esküvői kiállítások lenni, érdemes ott szétnézni :)


vagy pedig boglarkaszalon.hu

2015. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet. Ez például olyasmi, amit szeretnél:


[link]


[link]

2015. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én itt vettem az enyém még tavaly 25 ezer volt, akkor készült fullll új, és gyönyörű, de most is tán 29 ezer a legtöbb.Nézzd meg a fészen, vagy a gooogleban. Olcsó menyasszonyi ruhák, azt hiszem a nevük.
2015. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!