Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruhapróbára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erika.Regina kérdése:

Menyasszonyi ruhapróbára lehet úgy menni, hogy megjött a menszeszem?

Figyelt kérdés
Ma jött meg és kettő, illetve négy nap múlva van ruhapróbára időpontom. A dolgot nehezíti, hogy külföldön élek és csak ebben az egy hétben leszek otthon, máskor nem lesz lehetőségem próbára menni.

2015. szept. 10. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kellene problémát okoznia. Tampont használsz, bugyit levenni nem kell, észre se veszi senki.
2015. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Áh, nem! Benéznek a bugyidba és ha valami gyanúsat látnak, hazaküldenek. :P
2015. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Enis ugyvoltam proban. Tampon. Es ennyi.
2015. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Engem az úszás, tengerpartozás sem tart vissza.. Sose értettem, hogy miért kell ügyet csinálni abból, ha valakinek megvan. Tampon és kész. Mindent ugyanúgy tudsz csinálni, mintha nem lenne meg, legfeljebb fáj a hasad, amire beveszel egy bogyót.
2015. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez mind rendben is lenne, csak még soha életemben nem használtam tampont. És amikor egyszer megpróbáltam, még felrakni sem sikerült, annyira kellemetlen volt.
2015. szept. 10. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ruhapróbához nem muszáj levenni a nadrágot, észre se fogja venni senki :)
2015. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
húzzál harisnyát
2015. szept. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!