Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi lehet a nevem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a nevem?

Figyelt kérdés
olaszorszagban elek,minden papirt beszereztunk a hazassagkoteshez.decemberben lesz a polgari eskuvo,olasz szokas szerint.van egy babank,felvehetem a ferjem olasz vez.nevet es uj iratokat kell csinaltatnom?polgari eskuvore milyen ruhat kell felvenni?templomi nem lesz, elso hazassagrol van szo
2007. nov. 6. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem vagyok tisztában az olasz anyakönyvi protokollal, de véleményem szerint mindenképpen felveheted a párod nevét.

Szerintem a polgári esküvőre elég egy elegáns kosztüm vagy bármi hasonló, viszont semmi nem tiltja azt sem, hogy hófehér habos-babos ruhában állj az anyakönyv vezető elé, főleg, hogy ez az első házasságod...

Viszont láttam már olyan polgári esküvőt is ahol a menyasszony és a vőlegény hétköznapi ruhában volt...

Véleményem szerint gondold át, hogy te miként szeretnél ott állni életed egyik legszebb napján, hisz nagy valószínűséggel életedben először és utoljára mész férjhez. Leszámítva persze ha később esetleg a férjeddel templomban is szeretnétek egy esküvőt, mert ezt bármikor megtehetitek a későbbiek folyamán is.

2007. nov. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy felveheted a nevét és igen ehhez az esküvő után új papírok is kellenek. Minden papírt át kell iratnod. Ne felejtsd el vinni a házassági anyakönyvi kivonatot, mert csak akkor ingyenes az átírás és amúgy is kell az átíráshoz. Mondjuk az ingyenesség nem tudom fennáll-e még, de anno 12 éve nekem ingyenes volt. Mivel az első esküvőd teljesen mindegy milyen ruhába mész. Nekem sem volt templomi csak polgári de én menyasszonyi ruhában mentem férjhez, mert szintén első esküvő volt.

Olyan ruhát vegyél fel amilyet szeretnél. Ebben teljesen igaza van az elöttem hozzászolónak.

2007. nov. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
A szüleid nem mondták meg?
2009. szept. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!