Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Decemberben esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Decemberben esküvő?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szerintetek jó ötlet decemberben esküvő?


Nem lesz nagy csak a nagyon szűk családi kör. Lakodalom sem lesz....



2015. szept. 20. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Jó, de akkor legyen Debrecenben.
2015. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem januárban volt. Nem volt gond, imádtuk. Egy étterembrn evett a család, teljesen jó volt. 9en voltunk.
2015. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Persze, a legszebb hónap az évben! :))
2015. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Én most kedvezményt is adok rá (vagy 10% vagy ajándék jegyes fotózás) A hideg ellen sokkal könnyebb védekezni, mint a hőség ellen... Ha érdekel az ajánlat, keress privátban.
2015. szept. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc évszakom a tél, szóval igen...én mindenképp valahol a hegyekben tartanám, hogy szinte biztosan legyen hó, és egy karácsonyfát is állítanék előre :)))
2015. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is decemberi esküvőnk volt, karácsony előtt 2 héttel. Nagyon hangulatos volt a házasságkötőben a feldíszített fa, és az étteremben is volt fa, mikulás életnagyságban, ünnepi fal és asztaldíszek:-)
2015. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem jó ötlet, főleg ahogy már előttem is leírták, valahol a hegyekben, hogy legyen hó. Plusz a feldíszített fa is nagyon hangulatos lenne. Sok boldogságot!
2015. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak pro és kontra érvek.

Egyrészt a december-január költséges eleve, ezért egy esküvő sok helyen már nem fér bele (nászajándék, vagy a saját költség). Hidegben több tömény fogy, kevesebb üdítő. Másrészt a legtöbb helyen adott a díszítés, nem kell fizetni dekorért, adott a hangulat, mindenki jobban rá van hangolódva az érzelmesebb dolgokra, más a hangulata ezeknek az esküvőknek, de sok dolog jóval egyszerűbb. Nem fogsz szétizzadni, egyedi lesz az esküvő, ..., ...

2015. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem kis esküvőnek szuper lenne!

dekor:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


bár az utolsónak igaza van annyiban, hogy a december elég költséges hónap, a január szintén, akkor meg a karácsonyt "nyögik" az emberek.

Esetleg novemberi lagzi? Őszi színekkel?

pl:

[link]


[link]


[link]


[link]

2015. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire fűthető a szertartás helyszíne. Templomokban neccesebb, házasságkötő termekben nem gáz.

Egyszer voltam februári esküvőn, ahol a templomban szinte odafagytunk a padokhoz.

Egy másik decemberi esküvőn meg úgy lepakolt a hó, hogy mindenki a vidéki rokonokért izgul, hogy érnek oda.

2015. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!