Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párommal már tavaly december...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csilla2207 kérdése:

A párommal már tavaly decemberben eljegyeztük egymást. Úgy volt hogy az esküvő jövőre lesz, de meggondoltuk magunkat és szeretnénk, már most Szeptemberben megtartani. A vendégeknek vajon ez mennyire lenne gond? Vagy maradjunk inkább a jövő Májusnál?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hááát nézd a jó oldalát kevesebben jönnének kevesebb lóvéba kerülne.
2015. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez is igaz.

De aki fontosnak tartja úgyis eljön nem? aki meg nem az meg.....

Vagy ez hülye felfogás???

2015. jún. 19. 22:03
 3/17 anonim ***** válasza:

Az elég hülye.


Akik dolgoznak, szigorúan dolgoznak azok közül nem biztos h ráér mindenki vannak olyan munkahelyek amik b**asznak alkalmazkodni.


De! Még azért van idő, és ha nem egy éjszakán át tartó csinnadrattára de fél napra biztos ráérnek majd.

2015. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ahogy érzitek. Nyilván szervezést tekintve szerencsésebb a május, szeptember ugyanis már elég közel van, ráadásul esküvő szempontból népszerű, így sanszos, hogy a legtöbb szolgáltatónak már nincs szabad szombatja, sokaknál a péntek is be van telve. Viszont október-november akár össze is jöhet, akkor már kevesebben tartanak esküvőt, biztos, hogy egyik rokon sem nyaral
2015. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat segítettetek köszönjük szépen! Ha a szeptember nagyon betelt, maradunk az októbernél, de még idén megtartjuk az biztos :)

Köszönöm!!!

2015. jún. 19. 22:13
 6/17 anonim ***** válasza:

1. Ha engem most hivnanak meg egy szeptemberi lagziba, hat... Nem orulnek. Szoktam penzt adni, de azert az jobb, ha mondjuk aprankent sporolhatom ossze, nem egyik honaprol a masikra joforman.

2. Szeptemberben??? Te lany, az mindjart itt van! Mi januarban kezdtuk szervezni az augusztusit es etteremben, onkormanyzatnal, zenekarok, fotos, sorra rohogtek ki, hogy nem hisszuk, hogy januarban meg talalunk szabad idopontokat... Kinszenvedes volt olyat talalni, ami etterem es minden egyeb szolgaltato szempontjabol megfelelo idopont. Mindenhol sorra pattintottak le, hogy elfogytak az ip-ok.

3. Ruhat kolcsonozni mar nem fogsz tudni, legalabbis szepet nem. Venni talan.

4. Januar ota szervezzuk, en mindent alaposan, ugy ahogy megalmodtam. Sok mindent sajat kezuleg csinalok. Meg ez a 8 honap se eleg mindenre...

2015. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hát azért megpróbálkozom vele!

Vendéglátásban dolgoztam sok az ismerős szóval azzal nem lesz gond, de ruha az tényleg elgondolkodtató :(

2015. jún. 19. 22:21
 8/17 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
#6 mit akarsz, az én nővérem most jelentette be hogy decemberben lesz nekik ... és még semmi sincs lezsírozva
2015. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6-os ne csodálkozz, főszezonra 1, másfél évvel korábban kell foglalózni.
2015. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

9, en nem csodalkozok. Pont azt irtam, hogy ez egy elvetemult otlet, hogy valaki 3 honap alatt megszervezi az eskuvojet. En magam januarben nem gondoltam, hogy el vagyunk kesve. Mit tudtam en, mikor kell elkezdeni, nem volt meg eskuvom. Most megtanultam. Minden esetre rohadt nagy mak es baromi sok utanajaras kellett, hogy augusztusban minden legyen, aminek lennie kell az eskuvonkon.


Kerdezo, te most nagyon raporogtel, de megertelek, ilyen velem is volt lanykeres utan. Azert azt mondim, a csaladnak meg ne mondj semmit, mert baromi nagy eges lesz belole. Nem lesz ebbol semmi, maximum egy szerencsetlen hetkoznapi napon megtartott eskuvo, ha nagyon nem vagy hajlando elengedni most ezt. Higgadj le szepen es gondolkodj ep esszel. Senki nem lesz ott. Senki nem fog elmenni, mert se nem szoltatok idoben, se nem fognak raerni, ha a nyaralast mar befizettek, vagy netan masik par idoben jelezte nekik, hogy meghivnak oket az eskuvojukre. Kinevetteted magad a csaladod elott ezzel a gyerekes rohanassal es kapkodassal. Ulj le es esszel gondolkodj. Hidd el, ezt nem rosszindulatbol mondom, hanem szentul hiszem, hogy most ez az egyik legbolcsebb dolog, amit mondanak neked.

2015. jún. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!