Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy lehet tényleg különlegess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet tényleg különlegessé tenni egy esküvőt illetve az utána lévő programot ha csak két tanus az esküvőnk?

Figyelt kérdés
2015. okt. 7. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Na, erre én is kíváncsi vagyok, mert így első hallásra ez reménytelennek tűnik.

Az érzés, amit akkor átélsz, az valószínű, hogy különleges lesz számodra. De ezt rajtad kívül nem fogja más tapasztalni. Egyéb hókuszpókuszt meg egymásnak kitalálni? az maga a szánalom... hiszen pont azért kéttanús az esküvő, mert minden sallangot kerülni akartok.

2015. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt kéttanús titkos esküvőm (csak a szülők, és testvérek, illetve a legjobb barátok tudtak róla), és volt fél évvel később templomi, ahol ott volt a többi szerettünk is. Kérdés nélkül a kéttanúsat választanám, pedig gyönyörű volt a másik is. Csak amit sokan elfelejtenek ilyenkor az maga a lényeg, hogy két ember összeköti az életét. Ennél meghittebb számomra nem is lehetett volna a mi kis esküvőnk, a legnagyobb különbség az volt, hogy tudtunk egymásra figyelni. Ha több ember van ott, akkor ez nagyon nehéz, hiszen alapvetően velük együtt ünnepeltek, mindenki beszélget a saját, és a közös vendégekkel is, marad az a fél óra a templomban kb., ami csak kettőtökről szól, hiába ültök az asztalnál is utána egymás mellett. A ruhában nem lehet normálisan enni, legalábbis az enyém olyan volt, és a legtöbb ilyen, hiába engedtünk ki belőle. A polgárinkon (amit egyébként baromira nem romantikus okoból csináltunk meg kéttanúsan) volt egy kis fehér nyári ruhám, egy pici, de szép rózsacsokrom, meg vettem egy hairigami kontycsinálót, azzal nagyon szép kis kontyom lett, a férjem öltönyben volt, és egy ismerős lőtt pár amatőr fotót. 10 perc volt a szertartás gyűrűhúzással, meg egy-egy igennel együtt, hétköznap, az anyakönyvi hivatal egy pici szobájában, de a mosolyt nem lehetett levakarni az arcunkról. Utána spontán beültünk egy étterembe, és ettünk, ami jól esett. Nászút sem volt rögtön utána, mert azt is a templomival kötöttük össze, mégis tökéletes volt az a nap, és a férjem is és én is egyetértünk abban, hogy ha választani kellett volna a két esküvő között, a kéttanús polgárit választjuk.
2015. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én biztos utána szerveznék valami különlegesebb programot. Nászút, hajókirándulás, vacsora egy különlegesebb étteremben?
2015. okt. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vacsora ? De hol ami tényleg különleges ?
2015. okt. 12. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha Budapest, akkor hajón lévő étteremben például, vagy a Citadellánál a Búsuló Juhász étteremben, vagy a Városligetben van a Robinson, ami a tavon van rajta, és nagyon hangulatosan van kivilágítva.


Az amúgy, hogy mi a különleges, annyira egyéni, teljesen függ tőletek, hogy nektek mi az, ami tetszik. Lehet egy olyan hely is, ahova szép közös emlékek kötnek titeket, annál különlegesebb szerintem nem is kell:)

2015. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a tropicariumban is lehet bp-n vacsizni, kibérelhetitek a helyszint (elég különleges)
2015. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!