Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan csináltátok? Meghívó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináltátok? Meghívó "kiosztásával" kapcsolatos kérdés.

Figyelt kérdés
Tehát meg van, hogy kiket szeretnél felhívni, elkezded elvinni a meghívókat. Előtte odatelefonálsz? És mit mondasz?Hogy esküvőnk lesz szeretném elvinni a meghívót? Vagy hogy? Van akivel nincs napi szintű kapcsolatom, nagyobb alkalmakkor találkozunk, akinek lehet személyesen visszük el a meghívókat, akik távolabb laknak azoknak posta, plusz telefon! Ez is pl. előtte telefonáljak oda, hogy érkezik a meghívó, vagy már amikor kb. biztos megkapták? Köszi
2015. okt. 8. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk a családban úgy szokás, hogy akivel nincs napi szintű kapcsolat, annak postán megy a meghívó. A meghívó mellett mindig van egy levél, hogy X. időpontig jelezz vissza, hogy jöttök/mennyien jöttök, mert úgy készülünk, plusz telefonszám. És senkit nem szokott zaklatni az aktuális pár, hanem értelemszerűen aki nem jelez vissza, az nem is megy. :)
2015. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én telefonon hívtam szinte mindenkit, aztán részben személyesen, részben postán küldtük a meghívókat. Telefonban elmondtam, hogy mikor és hol lesz a nagy nap, és hogy várjuk őket szeretettel, ha el tudnak jönni, akkor jelezzenek vissza kb. eddig és eddig, és hogy küldjük a meghívókat.
2015. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi szinte 2 nap alatt kiosztottuk a meghívókat. Anyut és Anyósomat rábeszéltem, hogy beszéljenek a rokonokkal, és szervezzék meg a körutakat.

A barátoknak meg szerveztünk egy bulit, ott adtuk oda.

2015. okt. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed telefonon a közelebbieket, hogy otthon vannak, mert átmennétek. Személyesen meg megmondod az okát. Aki távoli postán elküldöd. Én megvárnám amíg megérkezik, átbeszélik és utána hívnám fel telefonon, addigra már ők is megbeszélik otthon, hogy mennek vagy sem.
2015. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Felénk mindenki személyesen viszik el, kivéve, ha tényleg olyan nagy a földrajzi távolság (pl. külföldön élők) hogy ez lehetetlen. De akkor is beszélünk. Szerintem az, hogy se szó, se beszéd postázol egy meghívót, az kicsit bunkóság. Meg egyáltalán minek olyat meghívni, akivel képtelen vagy beszélni 10 percet telefonon?


A visszajelzés meg olya, hogy nyugodtan lehet őket zaklatni, mert pl. sokan meg épp úgy állnak hozzá, hogy természetesnek veszik, hogy jönnek így nem jeleznek vissza és nem azért, mert akkor nem jönnek. Komolyan, mi ezen a zaklatás? Ismét azt tudom mondani, hogy akivel nem vagy olyan viszonyba, hogy erre rákérdezz, azt minek meghívni?

2015. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hú, szerintem nem kell ennek ilyen nagy feneket keríteni.

Akinek csak lehet személyesen odaadjátok, a többieknek elkülditek postán. A meghívó pedig szokás beleírni, hogy visszajelzést kértek x. időpontig, ezen vagy ezen a telefonszámon.


Amúgy igen. Felhívod az illetőt és megmondod, hogy szeretnétek elvinni az esküvői meghívót, mikor alkalmas nekik.

2015. okt. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!