Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Dekorációval kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dekorációval kapcsolatos segítséget szeretnék?!

Figyelt kérdés

Türkiz dekort szeretnék.

Az ültetőkártyát én készítem majd. Egy egyszerűt tervezek. Kérdés, hogy

-fehér lapon, fekete betűkkel, egy türkiz dísz (pl. masni, vagy selyemszalag, vagy bármi) vagy

- türkiz lapon, fekete betűkkel? és valami fehér dísz legyen?

Fehér terítőt, és türkiz futót szeretnék középre. A virágokat még nem tudom (ebben is segíthettek) :D.

És a szalvéta is kérdéses még. Hogy az türkiz legyen vgy fehér?

Köszi


2015. máj. 21. 09:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

az én szavazataim :)


- fehér lapon, fekete betűkkel, egy türkiz dísz (pl. masni, vagy selyemszalag, vagy bármi)

- fehér virág, és a vázán (ami átlátszó vagy fehér), türkiz szalag

- ha fehér terítő van türkiz futóval, akkor a türkiz szalvéta jó választás, ha találsz mindenből ugyanolyan árnyalatút :)

2015. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Köszi! És a türkiz kis kövekről elszórva a futón mit gondolsz?!
2015. máj. 21. 10:06
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tüekiz elég domináns szín, ezért hafehér terítő türkiz futóval, akkor a szalvéta mindenképp fehér legyen, és a virágok is. Valami fehér virág aminek akkor van szezonja, vagy rózsa ha pénzben belefér. Ültetőkártyát türkizt raknék fehér betűkkel díszítés és fekete bármi nélkül. Ilyen erős színnel jobb óvatosnak lenni, de mivel elév domináns jó tud így mutatni
2015. máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

hihi két különböző vélemény! :D jó lesz :D De köszönöm neked is, így is tetszik meg úgy is ahogy az első írta! Nehéz döntés lesz!

Ja és elvileg a székszoknya fehér, rajta türkiz masni, azt elfelejtettem írni!

Fehér virág mi van még rózsán kívül? Augusztusi esküvő van tervbe!

2015. máj. 21. 10:10
 5/32 A kérdező kommentje:
És vázának befőttes üvegre gondoltam, fehér csipkével és türkiz szalaggal? vagy már az is sok? elég erőteljes szín nem akarok túlzásba esni vele! csak olyan nehéz így látatlanba!
2015. máj. 21. 10:11
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha a futóra teszed az ültetőkártyákat, akkor a fehér alapút választanám, ha a tányérba (láttam már olyat), akkor a türkizt.


Szalvétánál is, ha a tányérba hajtogatjátok, vagy a fehér terítőre, akkor a türkizt, ha a futóra esetleg a pohárba (ami a futón van) hajtogatva teszitek, akkor fehér.


Virágnak fehéret választanék, és ha kaptok fehér vagy áttetsző vázát, akkor a nyakára kötnék egy türkiz szalagot.

2015. máj. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

-Ültetőkártyát mindenképp fehérre csináld, távolabbról jobban látszik és gondolj az idősebb vendégekre, akik nem látnak olyan jól közelre, nekik egy türkiz kártya olvashatatlan lesz...

-Virág szerintem fehér vázában fehér virág, esetleg valami sötétlila virág is lehet bele, mert a türkiz-lila szép párosítás nagyon

-Szalvéta: ha a virág egyszínű, akkor lehet türkiz, de ha többszínű a virág, akkor fehér, mert különben túl erőteljes lesz az összhatás már.


Soksoksok bódottágot <3

2015. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a fehér csipke meg a türkiz kövek már sok lenne :) (1-es vagyok) de én az egyszerűbb stílust kedvelem :)
2015. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

[link]


több virágból is, amiből nem a fehér van fotózva, létezik fehér is

2015. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Nagyon hasznos infók!!!

Kedves 1. én is az egyszerűség híve vagyok :D akkor a kövekről lemondok, de a fehér csipke szerintetek belefér még?

A fehér ültetőkártya nyert eddig! Valószínűleg az marad! Jöhetnek még ötletek bármire "vevő" vagyok! köszi köszi

2015. máj. 21. 10:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!