Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen felső rész illik kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen felső rész illik kis mellekhez?

Figyelt kérdés

Egyrészt attól is félek, hogy hogyan fog mutatni a ruha kis melleken (75B), másrészt meg hiába van fűző és szorul rám rendesen, kevés olyan ruha van, amin van valami pántszerűség, vagy valami, ami szintben tartja, és nekem tetszik is, ezért félek, hogy lecsúszik az egész éjszakán át tartó ugrabugrálásban, ismét csak azért, mert a ks cickóim nem igazán tartják meg.


Nézegettem a neten a ruhákat, ebbe például azonnal beleszerettem:


[link]


De bizonytalan vagyok, ez a felső rész mennyire jó kis mellekhez? Az alakom meglenne hozzá, csak a mellek hiánya aggaszt...


Esetleg tudtok linkelni olyasmit, ami szerintetek jobban illene?


Előre is köszönöm!


2015. okt. 30. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Én 85 AA mérettel pántnélküli, és elég nehéz ruhában voltam. Nem csúszott le. A pántnélküli ruhát nekünk találták ki:)
2015. okt. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is hasonló a mellméretem, de aggodalomra semmi okod sincs.

Pont ezektől féltem én is (a szalagavató előtt): 'biztosan le fog csúszni, rosszul fog állni, nem lesz rám illő ruha stb.'. Na, a lótúrót! :) Lecsúszni nem fog (éppen ellenkezőleg, előbb fulladtam volna meg), másrészt pedig keletkezett mellem is (bár ez ruhától függ, én ezért próbáltam többet).

2015. okt. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha szalonból bérled, vagy veszed/csináltatod és a varrónő rád igazítja, akkor esélyed sincs kicsusszanni belőle. A lényeg, hogy a ruha a csípődön, derekadon támaszkodik fel, ezáltal nem tud semerre csúszkálni.


Látatlanba ne döntsd el, hogy melyik áll jól, próbálj fel mindenféle fazont. Nekem 75D méretem van. Mindenkitől azt hallgattam, hogy a szív alakú a nagyobb mellekre ideális. Felpróbáltam és úgy néztem ki, mint egy szoptatós dajka. Barátnőmnek pici cicije van, neki jól állt, pedig mindenki le akarta róla beszélni, mert hogy ehhez mell is kell.

2015. okt. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, semmi baj.

Nekem is kis mellem van, és ugyanilyen fazonú volt a ruhám, mint amit linkeltél. Nem a melled tartja rajtad a ruhát, hanem az egész törzsrésze a ruhának.. Ha elmész próbálni, magad is érezni fogod ezt.

2015. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

- vékony pántos:

[link]

[link]

[link]

[link]


- "garbós" ill. magasabb nyakú, esetleg csónak


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


ezek némelyike jó átmenet a pántos és a pántnélküli között, az áttetsző anyag vagy csipke alatt pánt nélküli a ruha, de a varrásnak köszönhetően sokkal jobban tart.


- carmen kivágás vagy off-the-shoulder (de csak az egyben szabott, nem az a fajta, ami pántnélküli két kis ujjrésszel, ami lóg!)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


-görög stílusú vagy félvállas

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



A pánt nélkülit nem tudom ajánlani, mert nagyon gyakori, hogy nem passzol eléggé, húzogatni kell. Ez egy kényes fazon és sajnos elsősorban tényleg csak közepes méretű mellekkel passzol jól, nagyobb vagy kisebb keblekkel is problémás (mindkét esetben húzogatni kell, mert az egyik esetben kificcen, a másik esetben meg leesik). Igen, fogják írni, hogy "fűző", de a mai mennyasszonyi ruhák egyikse sem fűzővel tart, hanem franciakapcsokkal vagy apró gombokkal, melyek 1-1,5 centinként állíthatóak méretre, tehát nem egyénileg választható, hanem konfekció - sőt, az is előfordul, hogy cipzáros, egyáltalán nem állítható. Ahol még fűző van, azok a régebbi modellek, a maiaknál már szinte kihalófélben van ez a megoldás.

Sajnos ritka, hogy tökéletesen passzolna a kisebb mellekre. Mindenesetre ha ez az álmod, próbáld fel nyugodtan, de legalább 10-15 percet mászkálj benne, mielőtt pénzt adsz ki érte: sétálj, táncolj, ülj le, állj fel, stb., és ellenőrid, hogy megfelelően passzol-e.

2015. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Lecsúszni nem fog. A mori lee az úgy fog rajtad állni egésznap, ahogy abba befűztek. Inkább az ilyen noname, meg ukrán ruhák sajátja, hogy ide-oda forog, meg lecsúszik, mozog stb.


A helyedben inkább amiatt aggódnék, hogy ezeknek a ruháknak formázott mellrésze van és ha nincs mit beletenni, vagy legalább betéttel feltornázni akkor hülyén fog kinézni, hogy "üres". Egyik barátnőm nézett úgy ki szegény, tényleg baromi béna volt, jobban át kellett volna gondolnia a ruhaválasztást, mert csak az látszott a ruhájában, szinte ordította ránk, hogy DE HÁT HOVA TETTÉK A MELLÉT, MIÉRT NINCS NEKI???? Pedig amúgy hétköznapokban csinosan fel tud öltözni, de a ruhát nagyon elszúrta, mert baromira hangsúlyozta, hogy a hely ott van, de nincs benne semmi, totál lapos.


Bár azért a B kosár nem teljesen lapos, teljesen normális, átlagos pont jó mellméret szerintem, nem pedig iciurka-picurka.

2015. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%

"Igen, fogják írni, hogy "fűző", de a mai mennyasszonyi ruhák egyikse sem fűzővel tart, hanem franciakapcsokkal vagy apró gombokkal, melyek 1-1,5 centinként állíthatóak méretre, tehát nem egyénileg választható, hanem konfekció - sőt, az is előfordul, hogy cipzáros, egyáltalán nem állítható. Ahol még fűző van, azok a régebbi modellek, a maiaknál már szinte kihalófélben van ez a megoldás."



LOL

2015. okt. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Én az egészhez csak annyit tennék hozzá, hogy nekem van márkás estélyiruhám, pánt nélküli, ami nem fűzős, hanem apró gombokkal záródik, de a felső része olyan igényesen van megcsinálva és merevítőzve, hogy egyáltalán nem mozog, nem csúszik, nem esik ki semmi belőle. A minősége miatt meg méretre is lehet igazíttatni és teljesen biztosan tart.
2015. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!