Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki milyen esküvőre vágyik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen esküvőre vágyik és miért? Minden korú, nemű válaszolók írjanak!

Figyelt kérdés
Minden korú, nemű válaszolók írjanak!

2015. okt. 30. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Ahol sok sok szép koszorúslány van aki mind szingli és szexre éhes.
2015. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
saját esküvőre gondoltam
2015. okt. 30. 19:53
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Kicsi, szűk körű esküvőre csak a szülőkkel, testvérekkel és azoknak családjával ill. közelebbi nagynénik/nagybácsik és unokatestvérek (akikkel tényleg heti szinten tartjuk a kapcsolatot).


Mindenképpen el szeretnénk utazni valahova pár napra együtt és úgy tartani. Két verzió jöhet szóba: télen a hegyekben (pl. Alpok) vagy ősszel/tavasszal a tengerparton :)) PÉnzügyileg szerencsére nem gond a család utaztatása. Eldönteni meg még van 1-2 évünk :)

2015. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Fú hát én nem szeretem ha rivalda fényben vagyok, és a régi lagzis zenéket sem szeretem, meg a templomi részéért sem rajongok, meg a tanácsiért sem vagyok oda.

Úgy összességébe semmilyen esküvőre nem vágyom.

2015. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Olyan száz fõs, rusztikus, kültéri eskûvõt, rózsákkal :)

Általunk választott zenével és hangulatos kültéri világítással. Mondjuk a Petneházi szállóban :)

2015. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Fish1 ***** válasza:
69%
Nem szeretnék esküvőt.
2015. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Szűk körű esküvőnk lesz 30 fővel, szertartás után, csak egy vacsora. Elegáns környezet, finom és különleges ételek bőségesen, zongorista, csodás dunai kilátás.


A ruháinkat időtállónak szeretnénk. A menyasszonyi ruha hosszú ujjú, csipke és düsesz anyagú, amelyet egyedileg varratok. A vőlegényem klasszikus, elegáns öltönyt visel majd.


Tavasszal lesz az esküvő, mert szeretjük az éledő természetet. Az érzelmeinket szeretnénk a középpontba állítani, hiszen erről szól egy esküvő. Egyszerű, elegáns, minőségi ünneplést tervezünk a szeretteink és barátaink körében.


Mi ilyen esküvőre vágyunk. :)


27N, 33F

2015. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
utolsónak (is): LIKE!
2015. okt. 30. 22:07
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
A mi esküvőnk 3 év múlva lesz.Egy gyönyörű természet közeli hotelben.Nem szeretnénk nagy esküvőt max 60fővel számoltunk.A lényeg hogy olyanok lesznek akikre tényleg számíthatunk és nem csak haszonrokonok illetve barátok.A fő téma színe a rózsaszín és fehér.Ilyen mesebelit szeretnénk hintóval :D a lényeg hogy egyedi és emlékezetes legyen szerintem
2015. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9-es válaszadónak: Ti ennyire előre terveztek?! 3 év múlva lesz az esküvő. komoly
2015. okt. 31. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!