Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki milyen esküvőre vágyik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen esküvőre vágyik és miért? Minden korú, nemű válaszolók írjanak!

Figyelt kérdés
Minden korú, nemű válaszolók írjanak!

2015. okt. 30. 19:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

Kicsi esküvő, csak a legközelebbi családdal és barátokkal (ez kb olyan 45 főt jelent).

Semmi felhajtás, semmi hajnalig tartó buli meg ilyesmi.

Polgári szertartás, és vacsora egy étteremben.

Még sajnos a helyszín nem eldöntött, de még van rá időnk, mert csak 2017 szeptemberében lesz az esküvő, az még majdnem 2 év.

Szeretnénk elmenni utána nászútként álmaink utazására Norvégiába, de az még kétes, hogy összejön, mert túl sok minden másra kell a pénz.

27/N

2015. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%

Nekem az álomesküvőm mindigis egy titkos kéttanús volt, a lehető legegyszerűbben, egy szép fehér kis nyári ruhában, valami szép szabadtéri helyszínen, utána egy spontán éttermezéssel. A szabadtéri helyszínt leszámítva teljesült is a vágyam, mert a polgárit előrébb kellett hoznunk. Imádtam azt a napot.


A templomit megtartottuk később a családdal, barátokkal, utána egy családi ebéd volt, ez is nagyon szép volt, és így a szeretteink is jelen lehetettek.


26 voltam akkor.

2015. okt. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%

Én mindig arra vágytam, hogy a saját otthonunkban vendégelhessük meg a szeretteinket.Sajnos erre nem volt lehetőségünk így maradt az éttermes megoldás.

Jelenleg 27, esküvőkor 22 N

2015. okt. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
41%

Közepes létszámú, olyan 50-60 fős. A polgári csak két tanúval egy hétköznap lezavarva a legminimálisabb módon, az egyházi itt a mi templomunkban és vendégekkel, utána étteremben vacsora és tánc.

26/N

2015. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%

Kicsi esküvőre vágyok,szűk körűre koszorúslányokkal!

ahol a szűk család van jelen,szülők és testvérek.

Templomi esküvőre vágyok,finom ebédel ,tortával és süteményekkel,sok sok fotókkal ,hogy emlék legyen!

28N


Remélem egyszer valóra válik!mert szeretnénk szép menyasszonyi ruhát!

2015. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%

Amióta az eszemet tudom, kicsi, szűk körű (csak közeli családtagok, pár barát), polgári esküvőt szerettem volna karácsony előtt picivel, és utána elmenni ünnepelni egy étterembe. Mikor még nem is ismertem a férjem, már akkor megvolt, milyen lesz a bevonulásunk zenéje, annyira imádtam.


Ilyen volt az esküvőnk:) 25 éves voltam akkor, a férjem 22. Két héttel karácsony előtt házasodtunk. A házasságkötőben feldíszített karácsonyfa volt, és az étteremben is, plusz életnagyságú mikulás, ünnepi asztaldíszek, nagyon hangulatos volt:)


29/N

2015. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
81%
Úgy istenigazából kéttanúsra, az sem baj, ha nem ismerjük a két tanút. Nekem úgy az igazi, mert nekem a házasság intim dolog. De a családi balhét megelőzendő inkább tartunk egy kis esküvőt. Valami nem túl habos-babos, elegáns ruha, egy rövid polgári szertartás, utána ebéd kb. délutánig. Semmi dajdaj, hajnalig tartó mulatság meg töltött káposzta éjfélkor. Az ebédet próbálnánk olyan hosszúra szervezni, hogy lehessen még egy kicsit beszélgetni a lakmározás mellett, de már ne legyen uncsi és ne hiányozzon a vendégeknek valami egyéb program. A színek világosak lennének, de nem babaszínek, amúgy kevés, de elegáns dekoráció. A menüsor nem ez a tipikus majdhogynem menzás típus lenne (húsleves, pörkölt, krumpli, rántott hús stb.)... lenne pár klasszikus étel, de pár érdekesebb fogás is.
2015. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Most kért meg nemrég, mi még gondolkozunk ha lesz akkor is max 50 fős, de nagyon arra hajlunk, hogy csak simán összeházasodunk plusz egy vacsi a szülőkkel, tesóval, aztán pedig egy hét nászút vhol :)
2015. nov. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!