Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg nem divat már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem divat már a sátras lagzi? Mindig olyat szerettem volna. De a vőfély szerint nem divat.

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 18:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Engem nem érdekelne mi a divat és mi nem....szóval ha nekem sátras az álmom akkor olyan lesz!

Az a ti napotok lesz!!!

2010. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a lagzija lesz? A tiéd ugye? Akkor ahogy te elképzeled úgy fog lezajlani. :)
2010. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az sose megy ki a divatból.Nekem is az volt,200 vendég,sürgés-forgás,nagyon nagy buli volt.Hozzá tenném,hogy Budapesti vagyok,itt is tartottuk Pesten a lakodalmat.
2010. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha te olyat szeretnél,akkor nem mindegy,hogy mit mond a vőfély.Nem azért,de a mai aktuális divat holnapután már retrónak számít,lehet,hogy jövőre már ciki lesz a menyasszonyi ruhád és a frizurád,mert már más a "trendi".Ne az épp adott divat szabja meg,hogy milyen legyen a nagy napod!Ha te sátrasat szeretnél,akkor ne akadályozzon meg semmi.Ez a nap a tiéd és a lényege az,hogy jól érezd magad és évekkel később is úgy emlékezz vissza,mint egy tökéletes napra.
2010. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Akinek sok a pénze,az inkább étteremben tartja a lakodalmat,mert az elegánsabb.Még a székekre is külön egyforma huzatot bérelnek.A kaja meg drága,de nem biztos,hogy valóban jó.

Én egy kisvárosban lakom,itt még sokan tartanak otthon,sátorban lakodalmat.És a vendégek jobban érzik magukat,mint egy puccos étteremben.Ne halgass a vőfélyre,legyen olyan a lakodalmatok,ahogy ti szeretnétek.

2010. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig olyat szerettem volna. De a vőfély szerint nem divat."

Itt még gondok lesznek....

2010. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!! Igazi magyaros lagzit tervezek, házi sütivel, kb 50 ember, mindezt 500 ezer forintból kell kihozni... Emiatt is a sátor, és amiatt is, mert sokkal családiasabbnak érzem, mint egy vadidegen éttermet.
2010. márc. 18. 18:33
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
66%os válaszadó te ma nagyon odamondós vagy, de tényleg:D Igazad van. Ne az legyen már, ami a vőfély szerint jó! Ő igazodik hozzátok, nem fordítva!!
2010. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
86%
:):):)
2010. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az az igazi! Lehet, hogy az éttermi elegánsabb, de olyan igazi hangulata annak van! Ha meg a vőfély akarja neked megszabni, hogy mi hogy legyen, akkor rúgd ki a fenébe.
2010. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!