Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akiknek jövő májusban lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek jövő májusban lesz az esküvőjük, elkezdték már a szervezést? Hogy álltok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 8. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Nekünk áprilisban lesz, és már a főbb dolgok meg vannak. Az első meg nem tudom miről beszél. Egy esküvő leszervezése minimum 3-4 hónap, de ha fix szolgáltatót akarsz, akkor 1 évvel korábban már le vannak foglalva.
2015. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk idén májusban volt és tavaly májusban kezdtük szrrvezni. Ragaszkodtunk a helyszinhez igy hamar lecsaptunk rá.
2015. nov. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esküvőfotós vagyok, a legtávolabbi foglalásom 2017 júliusa, de amikor a saját esküvőmet szerveztem is több mint két évre előre foglaltuk le a fotóst mert nekünk ez volt fontos. Általában azt szoktam egyébként javasolni, hogy kb. egy évvel előtte érdemes elkezdeni. Nem azért mert egy évig tart leszervezni, ha napi 8 órában szervezed, hanem azért mert így még jó esélyed van lefoglalni a kiszemelt szolgáltatókat. Nem tölt több időt a szervezéssel az, aki 1-1,5 évvel előtte elkezdi mint az aki 2-3 hónappal előtte áll neki, csak előbbinek jóval több lehetősége van és nem a maradékból kell válogatnia, kedvezményekhez juthat stb...
2015. nov. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekünk jövő szeptemberbe lesz, de a fotós-videós, zenészek, vőfély, hely le van foglalva és az anyakönyveztetőhöz is bejelentkeztünk. Kell az egy év szerintem. A jó szolgáltatókat hamar elkapkodják. Nekünk is elvileg más zenekar lett volna, de már le voltak foglalva.
2015. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Nekünk júliusban lesz az esküvőnk, és mi a nyáron lefoglaltuk a szolgálatókat.

Meg van már a helyszín, a DJ, és a fotós és a vőfély, a polgári és a templomi sertartás időpontja.


És nem volt túl korai egy évvel előbb nekiállni, mert pl. a vőfélynek már csak a mi hétvégénk volt szabad jövő nyárra.


Nem 1 évig tart az esküvő szervezés, de érdemes 1 évvel előtte nekiállni, hogyha konkrét elképzelséid vannak, hogy kiket szeretnél fotósnak stb.

Ha megvannak a fő bástyák (szolgáltatók, helyszín, polgármesteri és templomi időpont), akkor jön jó pár hónap pihi.


Zárójelesen megjegyzem, hogy a mi azért is áltunk neki 1 évvel korábban, mert Balatonfüreden lesz a nyár kellős közepén, és nem aszerint szerettem volna megszervezni a napot, hogy melyik időpont maradt még meg nekünk pl. a polgármesteri hivatalban...


Minden le van foglalva, és minden akkor és úgy lesz ahogy mi a leginkább szeretnénk.

2015. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk májusban lesz, már idén májusban elkezdtük szervezni.

Ami megvan: vőfély, fotós, helyszín, időpontok (templom, városháza), tánctanár, a menyasszonyi- és menyecskeruhám/cipőm, koszorúspárok. Kész a forgatókönyv is a nagy napra, tudjuk már a menüsort és a díszítést is milyen lesz.

Jó készülődést! :)

2015. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!