Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek van olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, aki csak azért tart esküvőt, hogy a képeket felrakhassa facebookra?

Figyelt kérdés
2015. nov. 14. 10:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%

Van, aki a magzatmázas csecsemőről is teszi fel a képet. A pár perce hivatalossá vált házasságról feltett fotók és családi állapot megváltoztatása nálam ehhez képest nem veri ki a biztosítékot, és az előbbi is csak azért, mert amúgysem szívesen nézek ilyen friss, gusztusos képeket, de lecsutakolva már egész más.


Amúgymeg miért ne oszthatná meg az ismerőseivel a boldogságát? Miért baj, ha valaki büszke a párjára (vagy akár a normálisan prezentált babájára)? Egyik barátnőm külföldön él, rengeteg dolgot megoszt, rendszerint a családja kommenteli, és elsősorban miattuk is teszi fel, én meg örülök, ha látom, hogy épp mi van vele. Az eljegyzés is jó gyorsan felkerült.


Ha neked nem tetszik, már bárkiről le lehet iratkozni.

2015. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak furcsállom ezt a világot. Már senki nem akarja megélni az eseményeket, hanem mindent egyből le kell fényképezni és gyorsan feltenni mindenhová. Ne értsetek félre, én is nagyon örültem az esküvői fényképeimnek és sokáig nézegettem őket, sőt töltöttem is fel facebookra, de nem rögtön, nem a pillanat varázsát megölve, hanem amikor kész lettek a képek kb. 3 héttel az esküvő után. Nem tudom elképzelni azt sem, hogy a szülőszobán ahelyett, hogy a gyerekemben gyönyörködök inkább létrehozok neki már egy profilt és bejelölöm, mint új családtagot.. Féltem az embereket, eltűnnek így az igazi élmények..
2015. nov. 15. 08:30
 13/22 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, neked most is a fészbúk körül forognak a gondolataid! Nem érzed cikinek?
2015. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem, én a kötekedő válaszadókat érzem cikinek.
2015. nov. 15. 14:32
 15/22 anonim ***** válasza:
96%
én veled értek egyet kérdező! Legtöbben szerintem emiatt nem élik igazán át, meg az adott pillanatot, mert inkább a telefonukkal foglalkoznak. Posztolják, hogy ott vannak azon a bizonyos helyen és kikkel, aztán lehet nézegetni, hogy ki lájkolja stb. Nekem is idegesítő amikor a baráti társaságomban van egy ilyen posztolás mániás csaj , és bizony mindig előkerül az este folyamán az okos telefon, aztán még az este folyamán az adott helyen be kell csekkolni a facebookon, képet feltölteni, érzést megjelölni (vagy mi az :D). Nyilván mi nem ilyenek vagyunk. Ettől függetlenül nem hiszem hogy van ember aki azért házasodik hogy posztolhassa a fb-ra. Viszont nyilvánvaló számomra, hogy az ilyen emberek első sorban kifelé élnek, fontosabb nekik, hogy mit gondolnak mások, mint ők az adott szituációról.
2015. nov. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%

Az eredeti kérdésre azt gondolom, hogy nincs ilyen. Alig hiszem, hogy bárki megházasodna egy új profilkép kedvéért... :D


Az előkerült témára viszont azt mondom, hogy érdemes belegondolni, hogy te is ugyanúgy elítélsz másokat. Nem vagyunk egyformák, nyilván vannak fokozatok is. Én azt mondom, hogy ugyanolyan gáz az, ha valaki minden percben a fészen éli az életét, mint az, hogy "márpedig én nem regisztrálok, mert ti vagytok a divatmajmok, én Élek, pfejj!", aztán mindenkit b-szogat, hogy fúj de szánalmas vagy, mert telefont veszel elő...

(Nem mondom, hogy ilyen vagy, csak próbáltam sarkított példát hozni. :) )


Részemről én igenis előveszem a telefont a buliban és csinálunk közös képet és poénból feltöltjük a csajokkal, és becsekkolunk. Nem azért, mert meglesz-e a 300 like (összesen nincs annyi ismerősöm), hanem mert poén bedobni a közösbe. Ugyanígy párom meg rühelli, még azért is könyörögni kellett, hogy a nyaralásos fotókból egy-kettőt feltehessek, mert szerintem jól sikerültek.

Egyikünk se beteges, csak másképp gondolkodik. És nem ítéljük el egymást ezért. :)

2015. nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kitűztem,hogy olyan fotót nem posztolhat senki,amin Én rajta vagyok. Szelfizhetnek a kaja felett, a házasságkötő előtt,de engem ne fotózzanak. Később a közös fotókat is saját felhasználásra készítették. Senki nem osztotta meg a közös fotókat az "ifjú párral" cím alatt....


Ezek után értelemszerűen 3-4 nappal később átállítottuk a kapcsolati állapotot. Én töltöttem fel magamról 1 db képet, plusz egyet,amin a csokrom, legyezőm, táskám, tiarám, fátylam volt összekomponálva. Ennyi.


Akik ott voltak és kértek utólag a képekből, kaptak, kapnak.

2015. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy nekem meg inkább az az észrevételem,hogy "Ha már bekaptam a legyet, legyen esküvő is".


Így éri az embert a meglepetés,mikor valaki hosszú hosszú hónapokig nem rak fel új képet magáról -vagy max nyaktól felfelé- és hirtelen a semmiből bumm POCAK! Ráadásul nem is a kisebbik fajtából. Jönnek a JAJJ GRATULÁLOK! JAJJ HÁT NEM IS TUDTAM GRATULA! Szívből jövő kívánságok....-.- majd még hopp 1 hónapon belül -vagy mikor ép,hogy kipottyant a babó- ESKÜVŐI FOTÓK feltöltése.....

De volt olyan is, aki -tagadja,de k**va nagy a véletlen-,hogy HOPP a semmiből október közepi, kis létszámú,családias esküvő...fotó dömping, majd alig 8 hónapra rá HOPP gyerek.


Nekem ez a fura, hogy felcserélődik a sorrend, ráadásul oylan szaga van, hogy "a gyerek miatt".

2015. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon boldog volt, az "egész világgal" meg akarta osztani a boldogságát, szerintem teljesen okés a dolog. :)
2015. nov. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetoen nem hiszem, h letezik olyan, aki csak azert hazasodik, h ezzel villogjon a face-n. Azt kell elfogadni, h sajnos a kozossegi oldalak ma mar annyira beepultek az ember eletebe, h az mar sokaknal kóros... Azok, akik jo ejt, vagy jo reggelt kivannak a facebookon az ismeroseiknek, meg posztoljak az ebedjuket minden aldott nap, nem csoda, h a nagy napon is szelfizgetnek, mert ha nekik az fontos, h az ebedjuk tartalmat mindenki tudja, akkor az is, h ok most eppen hazasodnak. Normalisnak nem normalis, egyaltalan nem az! De van ilyen... Viszont mondom, nem hinnem, h azert hazasondnak, hogy posztolhassanak, hanem azert posztolnak, mert ott elik az eletuket a facebookon.
2015. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!