Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek májusban volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek májusban volt az esküvője milyen idő volt?

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nővéremnek volt. Jó idő volt.
2015. nov. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Jó volt... Há fellépett a Kadlottkarcsi, milyen lett volna?
2015. nov. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2014-ben május 31-én 18 fok volt, borult, felhős idő, szerencsére nem esett. A násznép és a vőlegény jól érezte magát, a menyasszony (én) deréktól felfelé megfagyott :)
2015. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2015 május 30. Gyönyörű napsütés és kellemesen meleg.
2015. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy május közepi esküvőn voltam néhány éve, szakadt (de szó szerint) az eső.
2015. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok, közben eszembe jutott, hogy előtte egy évvel is voltam májusi esküvőn, az a hónap végén volt, borús, nyirkos idő volt, néha rákezdett az eső is, de nem volt vészes(a másikhoz képest)
2015. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem május elején volt, szerencsére nem esett, szerintem jó idő volt, nem fáztunk és nem is volt túl meleg. Hosszú ujjú ruhám volt.
2015. nov. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Két éve barátnőm május közepi esküvőjén sugárzóan jó idő volt, kívánni nem lehet jobbat. Napsütés, kellemes meleg, de nem kánikula. Ráadásul szabadtéri volt, Úgyhogy ki használták az időt az utolsó percig. Idén majus 20 környékén tartott ismerős Esküvőjén végig szakadt az eső.


Nem tudod kiszámítani sajnos az időt

2015. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekünk idén április végén volt az esküvőnk, verőfényes napsütés, jó idő. Én a fotózást ujjatlan ruhában csináltam végig, és nagyon jól éreztem magam, nem fáztam, a férjem majdnem megsült a zakójában. Az előrejelzések alapján már egy hónappal előtte szakadó esőt ígértek, sőt még azon a héten is rossz időt mondtak, de elkerült minket végül.


Tavaly ezen a napon (direkt figyeltük az időjárást) végig szakadt az eső. Tök kiszámíthatatlan. Mindenre fel kell készülni. Nekünk is volt esőterv.

2015. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Idén pl. júliusban szinte minden szombaton rossz volt az idő, szóval tényleg nem lehet tudni, van amikor tavasszal jó, van amikor nyáron..
2015. nov. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!