Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek melyik esküvői ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek melyik esküvői ruha tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok dönteni, mindegyik jól áll és mindhárom álomruha, ti melyikre szavaztok?

[link]


[link]


[link]



2015. dec. 22. 20:26
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
24%

A 2. álomruhát nálunk ( divattervező szalon) 180. 000 Ft körüli árból kihozzuk úgy,hogy te viseled először és ennyiért a tiéd a te alakodra szabva. Onnan tudom,hogy a múlt hónapban egy pontosan ugyanilyet készítettünk egy lánynak,gyöngyökkel és swarovski kristályokkal, és pontosan ezt a képet hozta mintának.

Szóval némely kölcsönzősök eléggé el vannak szállva maguktól az tuti...

És az is biztos,hogy én nem esküdnék olyanban,amit már ki tudja kik viseltek előtte..

2015. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Az első tetszik a legjobban, de természetesen az eredeti ruha, nem az aliexpress-es hamisítvány.
2015. dec. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Egyik se tetszik, magamtól egyiket sem választanám, de ha csak ez a három ruha létezne, akkor a 2. vagy a 3.
2015. dec. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Uh 9. hol vagytok helyileg? XD

Nekem is a 2. az álomruha, és is hasonló elvetemült árat kaptam kölcsönzésre mint a kérdező!

De ennyiért megcsináltatnám,imádom ezt a ruhát!

2015. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
50%

Nos, kedves 24, amint látod én vagyok az örök 57 %-os, mert a sok írígy liba egyből lepontoz. XD


Hogy minek szól ez a lepontozás, azt nem tudom, de van egy sejtésem... De nem baj, az ilyeneknek kívánom, hogy kölcsönözzék csak ki 300 ezer HUF-ért az agyonszürkült és százszor kitisztítatott ruhákat, ilyen irreális áron. :P Elárulom a kölcsönzöst szponzoráljátok ezzel, mert irreális ennyivel lehúzogatni a kuncsaftot. Gondolom őt nem pontoznátok le...

Divattervező mellett dolgozom, és látom naponta, hogy mennyi munkát öl egy-egy fazonba, de nálunk nincsenek ilyen -olyan sallang árak feltüntetve a semmiért, míg a kölcsönzőkben igen, vagy még csak nincs is, lényeg a kölcsönzős pénztárcája dagad rendesen.


Hogy kérdésedre is válaszoljak, igen pontosan ez a fazon készült el nálunk múlt hónapban az általam írt áron. Úgy látszik nagyon népszerű ez, és egyébiránt a sellő fazonok is, mert nagyon sokan jönnek hasonló modellekkel, és kérésekkel.


En nem akarok reklámot csinálni neki, ezért a nevét be sem írom. Csak egyszerűen nem tudtam szó nélkül elmenni, amikor látok ilyen irreális árakat. És igazából segítenék is, figyelmeztetés gyanánt, hogy nehogy bárki kiadjon ilyen pénzeket 1-1 ruhára, mert elég szemérmetlen lehúzás. De nem baj, cserébe lepontoznak, sebaj, igazi magyaros tempó. XD Szánalmas....


24: A rossz hírem az, hogy jövő augusztusig be vagyunk táblázva, és én nem ígérhetem a nevében azt, hogy elvállalja, mert korántsem biztos. Attól függ mikor lesz az esküvőd.

Ha gondolod írj privátot, és megadom az e-mail címét, hátha el tudja vállalni, de tényleg nem ígérhetem, abszolút szoros a beosztásunk 2016. augusztusig.

2015. dec. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hamarosan válaszolni fogok a privát üzenetedre.
2015. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

A fenti Mori Lee ruha vásárlási ára valóban 1,300 USD, tehát nem sokkal több, mint a kölcsönzési ár. Erre a ruhára maximálisan egyetértek azzal, hogy a fent említett ár irreális.


Viszont a pocskondiázást szánalmasnak találom és azt, hogy látatlanban valaki azt firtatja, hogy milyenek egy adott szalon ruhái.

2015. dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

27: Nem egy adott szalont pocskondiáztam , látsz ott nevet úgy mégis?... És szerintem nem is pocskondiáztam, hanem a rideg tényeket írtam le, hogy amikor elhangzik ilyen irreális ár, rendszerint mit von maga után. Jött már be hozzánk pl lány, hogy nem akarta elhinni, hogy a képen kiválasztott ruha a monitoron milyen, és milyen a valóságban, és mennyivel szerették volna lehúzni. Magyarországon elég gyakori az ilyen, és ez nem egy adott kölcsönzőre vonatkozik, mielőtt ismételten belekötnél az írásomba.

De te is elismerted az irreális árat, akkor nem is tudom miről beszélünk...

2015. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

ha választani kell, akkor a 2., az a legkevésbé túlhabosbabos csicsa talán :D


amit a 8. linkelt, az valóban gyönyörű :D


viszont szerintem ne minket kérdezz meg, nem mindegy pár random gyikes véleménye? :D


esetleg szülők, rokonok véleménye? :) az engem jobban érdekelne

2015. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

57%-os, a stílusodról beszéltem.


Értelmes, jó tanácsot és választ lehet adni kötekedés és ujjal mutogatás nélkül is.


Az, hogy valahol irreális a kölcsönzési ár semmilyen relációban nem áll azzal, hogy koszos, szürke, 100x használt-e a ruha vagy sem, ezért írtam, hogy pocskondiázol. Egyszerűen légbőlkapott dolgokat állítasz, ami nagyon visszás.


Természetesen nem írtál szalont, de minden hozzászólásodban célzásokat teszel arra, hogy a legtöbb szalonban ilyen "szar" a szolgálat, nálatok meg nem. Ez egyszerűen nem fair, és zavaró.

2015. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!