Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek melyik esküvői ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek melyik esküvői ruha tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok dönteni, mindegyik jól áll és mindhárom álomruha, ti melyikre szavaztok?

[link]


[link]


[link]



2015. dec. 22. 20:26
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

De ha már itt tartunk, én meg a lepontozgatást tartom VÉGTELENÜL SZÁNALMASNAK...


Valaki belinkel egy külföldi designer ruhát, na az egyből 100 %-os, tök mindegy, hogy a ruha alapvetően ELÉRHETETLEN a többség számára, mert az.

De a frusztráció kivetítése gyanánt egyből le kell pontozni azt, aki ír egy konstruktív választ, hogy jé nálunk pont ez a ruha készült az ár töredékéért.


Mert amúgy nem írtam volna ide, csak a meglepetés erejével hatott rám, hogy a ruha pontos mását láttam nemrég élőben, nem is gondoltam volna, hogy ennyire kelendő fazon.

De tulajdonképpen nekem tök mindegy, hogy ki kit gazdagit, melyik kölcsönzőst, szíve joga, és persze a pénztárcája vastagságának a függvénye.

2015. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
69 % - os: Szerintem a kérdező választása végül is nem a te tetszési indexed függvénye...Stílusbeli kérdéseket, meg szerintem hagyjuk, te tipikusan az vagy, aki más szemében a szálkát, magáéban a gerendát sem, süt az írásodból. Nem is tudom ki kezdte a személyeskedést...
2015. dec. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ruha sem csúnya, de nekem egyik sem a stílusom igazából, jobban szeretem a letisztult fazonokat, és a sellőfazon sem nagy kedvencem. A 3 közül a 2. talán a kedvencem, azt felvenném sima A vonalú szoknyarésszel. A másik 2-nek a szoknyarészén nem tetszik a sok díszítés, fodor, csicsa. A 3.-nak csodaszép a hátmegoldása egyébként.
2015. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
A második. Hasonló lehet az ízlésem az előttem válaszolóéhoz, mert ugyanezt írtam volna.
2015. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

A harmadik tetszik a legjobban. A trombita/sellő fazonnal azért vigyázz, próbálj meg benne járni, ülni, és kérdezz meg olyanokat, akik ilyen ruhában feszítettek végig, mennyire volt kényelmes, nyerő ötlet. Ha esetleg van keret második ruhára, én bevállalnám a helyedben, egy későbbi, táncolós ruhával együtt, mert az álomruhád! (Nekem anno két ruhám volt, pont azért, mert az első, habár nem sellő fazon volt, de nehéz, és kényelmetlen lett volna hajnali egy-kettőig abban ropni, ráadásul egy gyönyörű tüllruhát találtam még pluszban, ami könnyű volt és lehetett benne pörögni)

A varratáson meg tényleg gondolkozz el, privátban küldhetek címeket ha érdekel a dolog!

Én anno mindkét ruhámat vettem, egyszerhasználatosak voltak, de álomszépek, viszont varratni akartam.

2015. dec. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

3-as az alja miatt.


Egyébként egyik sem, mert utálom a sellő fazont (nekem ,ha lesz, empire - görög - lesz. :) ), de ha neked ól áll és menni is tudsz benne!, akkor szupi.

2015. dec. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Sziasztok!



Végül egy teljesen más ruhát választottam, nem ezek közül, bár a sellő fazon megmaradt.


Küldöm a képet:


[link]

2016. szept. 2. 18:37
 38/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek a sok segítséget és ötletet, most már boldog feleség vagyok! :-) Puszi!
2016. szept. 2. 18:46
 39/39 anonim ***** válasza:
Gratulálok, sok boldogságot nektek. :)
2016. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!