Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőd szervezése alatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőd szervezése alatt, vagy magán az esküvőn történt olyan dolog (beszólás/keverés) amit nem tudsz megbocsátani valamelyik rokonnak, barátnak, ismerősnek?

Figyelt kérdés
Hogy lehet túljutni az ilyen sérelmeken?

2016. jan. 3. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

nálunk a helyszínre tettek többen megjegyzést az esküvő szervezése alatt, rosszul esett, de arról szó sincs hogy nem tudtam, tudtunk volna megbocsájtani. Egy közepes árkategóriájú, de igen csak korlátozott létszámú helyet néztünk ki. Sokan turkáltak a zsebünkben hogy miért nem hívünk meg több embert és akkor másik helyen (hozzá teszem olyan helyeket ajánlottak amiktől a hajam égnek állt pl.: üzemi konyha meg egyebek) nem vagyunk sznobok, de azért szerettük volna megadni a módját, nem pedig prolis szintre lesűlyedni csak azért hogy olyan rokonokat is meg tudjunk etetni illemből akiket már nem láttunk évek óta vagy pl a párom nagynénjét aki 3 év alatt a nevemet nem volt képes megjegyezni, pedig vele azért fél évben egyszer találkozunk. Mindezek a megjegyzések úgy hogy, amikor még csak keresgéltünk akkor mondtuk hogy hol szeretnénk, senkinek nem volt semmi kifogása, csak utána hogy lefoglaltuk!

unokatestvérem is csinálta a hacacárét mert kb olyan lendülettel próbálta az esküvőszervezésből (mondván hogy segít) kivenni a részét mintha az ő esküvője lenne és nem a miénk! itt külön figyelni kellett rá hogy úgy tegyem helyre, hogy ne essen neki rosszul, mert nem rosszat akart, csak elragadtatta magát :)

2016. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
aztán még egy barátnőm nagy elánnal előadta, hogy cukrász iskolába jár, és ő készíti a tortát nászajándékba. ezt kb. az utolsó pillanatban mondta vissza és kiderült már hónapok óta abbahagyta a sulit... ő azt hitte szólt, szerintem nem szólt. Esküvő előtt pár héttel akartunk vele egyeztetni hogy akkor milyet, akkor eset le, hogy jah, tőle semmilyet. Nem lett belőle örihari, de azért a tüske ott maradt.
2016. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Voltak kisebb-nagyobb súrlódások, de nem vagyok hajlandó emiatt örök haragot hirdetni a rokonaimmal. Nyilván vannak megbocsájthatatlan bűnök, de az itt feltett hasonló kérdésekből kiindulva azt látom, hogy az emberek erősen túlértékelik a saját esküvőjüket és az ilyen eljött/nem jött el, meghívta/nem hívta, meghívott/ nem hívott, fehérben/feketében/zöldben jött, elhozta a párját is etc... kérdésekből akkora ügyet csinálnak mint ide Nagykáta (és nem a közelben lakom). Tök felesleges, kezeld a helyén ezeket és lépj túl rajtuk.
2016. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos nem tudok még túllépni a dolgokat, és nem olyan dolgokról van szó, hogy ki miben jött, vagy eljött/nem jött el, hanem arról van szó, hogy bebizonyosodott, hogy nem szeretnek minket..ezen meg nehéz túllépni, főleg ha közeli rokonokról van szó.
2016. jan. 3. 11:24
 5/9 A kérdező kommentje:
*túllépni a dolgokon
2016. jan. 3. 11:28
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Megkérdezhetem, hogy mi történt? Talán jobban tudnánk segíteni.
2016. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Mikor volt az esküvő? Ha nemrég,akkor talán az idő segít,és így bővebb információ nélkül azt mondom,azok,akik megbántottak, azokkal minimálisan tartsd csak a kapcsolatot, vagy ne is tartsd,ha nem muszáj.
2016. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt ilyesmi, a férjem barátjáról van szó, akit tanúnak kért fel. Én akkor nagyon haragudtam rá, később hajlandó lettem volna megbocsátani a férjem kedvéért, de megszakadt a barátság az illetővel (bár vélhetően nem csak emiatt).
2016. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Nekem a 7-8 éve legjobb bnőm, azóta sem beszélünk...


Felkértem koszilánynak. Ruhát nem akart venni, én vettem meg neki vaterán, abronccsal, postával 3.500ft volt, kész vagyon. De a napi doboz cigire futotta. Na mindegy is, ezen nem akadtam fenn.

Más városban volt a vacsi mint a polgári, a szertartás után volt fotózás, mondtam, h senki se menjen el, mert konvojban megyünk - plusz senki nem is tudta kb, hogy hova megyünk. Na, bnőm elment, mert h ő tudja, hova kell menni. Hát, nem tudta. Elment egy helyre, csakhogy annak az étteremnek a rendezvénytermében volt (amit tudott, mert mikor mondta, hogy kicsi a hely, mondtam neki, hogy a rend.teremben lesz). Vacsi után másik bnőm kérdezte, h hol vannak. 120fős esküvő volt, nem vettem észre, h nem értek oda. Akkor kölcsön telefonról felhívtam, és még én lettem leba-va, hogy miért nem veszem fel a telefonomat és miért nem válaszolok fészbúkon... aztán dacosan közölte, hogy neki elment a kedve az egésztől, behozza az ajándékot és hazamennek... na mondom, akkor ide se gyere...

Utána az egyetemen odajött, lerakta mellém szatyorba a ruhát, se köszönt se semmi és elment. Még ő volt megsértődve...



Másik, amit csak furcsálltam, de annyira nem volt vészes, már fenn se akadtam rajta: férjem unokatesójának volt bnője, akit szintén elhívtunk, bár nem ismertük, de régi kapcsolat, így gondoltuk illőnek. A csajszi körmös, bejelentkeztem hozzá előtte hétre és mivel nem ismertem, mondtam neki, h ki vagyok, hozzánk jönnek majd esküvőre (csak azért, hogy tudjon hova tenni). A körömért elkért 5.000ft-ot, utána ketten a pasival hoztak 10.000ft-ot ajándékba. Nem a pénzen akadtam fenn, mert nem azért lettek meghívva, de nekem valahogy furcsán jött le. (mellesleg én is körmözök, csak akkor a sajátomat nem akartam csinálni, és tisztában vagyok vele, mennyi egy köröm alapanyagköltsége, pláne számla nélkül..)

Na mindegy, ez annyira nem is megsértődős, csak fura volt..

2016. jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!