Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Papok által levezényelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papok által levezényelt esketésen kívül milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel tervezgettük már az esküvőt, egyenlőre még messze van, de szeretnénk összeházasodni. A probléma az, hogy Ő enyhén keresztény, szóval hisz a keresztény Istenben, de elítéli az egyházat, én pedig Sátánista vagyok, szóval mindkettőnknek ellenszenves a keresztény esküvő/papi esketés.

Kik vezényelhetik még le? Szép nagy esküvőt szeretnénk, ezért az nem lehetséges, hogy csak bemegyünk egy irodába, aláírunk egy papírt és onnantól kezdve házastársak vagyunk.



2016. jan. 6. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Hány évesek vagytok? Az írásodból 18-nál nem tűntök többnek.

Anyagkönyvvezetőnél írjátok alá a papírt, és ennyi. 2 tanú kell hozzá, személyi igazolvány és születési anyakönyvi kivonat. Időpont kérés minimum 30 nappal előtte.

A templomi esküvő nem is hivatalos, az állam nem ismeri el, az csak a vallásosaknak számít.

2016. jan. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

ezer millio valrtozat van

Ha eskuvoszervezonel erdeklodsz o ad elerhetosegi lehetoseget egy szertartasvezetore

a szertartas vezeto olyan szinhelyen ahol ti szeretnetek pl erdo kozepe hegycsucs topart hajo stb stb es olyan eskuvot ad elo amit akar ti irtatok ossz 3 mondat kotelezo

elotte eg yhettel osszehazasodtok gyorsan a varoshazan ingyen

2016. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Az anyakönyvvezetőt nem úszhatjátok meg, ha törvényes házasságot akartok, és szerintem azt is meg tudják oldani szép ceremóniával.
2016. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Nem megúszni akarjuk, tudom, hogy kötelező, csak azt mondom ne ennyivel kezdődjön meg a házas életünk. :)
2016. jan. 6. 17:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a szertartásvezetős változat lesz a legjobb nektek (csak ugye ebben az esetben nincs adott helyszín, arról külön kell gondoskodni). Amúgy a házasságkötő termek közt is vannak igen szépek, de az anyakönyvvezetők nem mindig állnak a helyzet csúcsán, van hogy halkan beszélnek, van hogy hülyeségeket.
2016. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
nálad mit takar a "sátánizmus"?
2016. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

"Papok által levezényelt esketés" neve egyházi házasságkötés és az esetek 90%-ban csak egy pap van...

Egyébként meg polgári házasságkötés van, ami anyakönyvvezető előtt zajlik hivatalban vagy akár kihelyezett is lehet, viszont kell hozzá a szülő/gyám beleegyezése, mert az intelligenciád és a stílusok alapján nem hiszem, hogy nagykorú vagy.

Ezenkívül bármilyen szertartásvezetőt is felkérhetsz nem hivatalos esküvő megtartására, ha eleget fizetsz, akkor lehet, hogy kecskéket is áldozhattok...

2016. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mobilpap.hu. Nem valódi,de a család kicsi lelke megnyugszik, h volt esketés, ráadásul szép "szertartásokat" tart. Ti meg nem vesztek részt semmi olyanon, amivel nem tudtok azonosulni.
2016. jan. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként voltam már sámán szertartáson, az sem rossz.
2016. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm 5-ös válaszoló.

6-os válaszoló, nem értem a kérdésed, kérlek konkretizáld, vagy ha valóban érdekel, és bővebben szeretnél információt szerezni róla, írj privát üzenetet.

7-es válaszoló:

Rosszul fogalmaztam, tudom, hogy egy pap esket.

Igen kiskorú vagyok.

Írtam a kérdés leírásában, hogy még messze van az esküvő, viszont, hogy jössz te ahhoz, hogy kb. 4 mondat alapján határozd meg az intelligenciám? Valamint, most magadat írtad le, hogy anélkül írsz dolgokról, hogy semmit sem tudsz, egy igaz Sátánista sem áldoz se kecskét, se semmilyen más élőlényt, az már a te naivságod és tudatlanságod eredménye, hogy hiszel a mesékben, amiket mondanak neked.

2016. jan. 7. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!