Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Badarság lenne? Elmennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badarság lenne? Elmennétek egy ilyen esküvőre?

Figyelt kérdés
Lila vagy piros esküvői ruha, fekete hímzéssel, folk metál bevonuló és szertartás alatt zene.. Egyikünk sem átlagos ember, a kapcsolatunk sem átlagos, miért pont az esküvőnk lenne az. DE kérdés az, hogy vajon a nászép mit szóna hozzá.
2016. jan. 17. 11:29
1 2 3 4
 1/36 Titusztitusz ***** válasza:
29%
Nem...
2016. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 hisztynka ***** válasza:
92%

Én igen.

Nyilván a barátaitok és a rokonaitok is eléggé ismernek titeket és elfogynak olyannak, amilyenek vanytok, így szeretnek titeket.

Ez a ti napotok, rólatok szól, nem a násznépről, úgy szervezzétek, ahogy nektek jó.

2016. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 hisztynka ***** válasza:
100%
Elfogadnak.
2016. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
79%

Valószínűleg az idősebb rokonság az, akinek nem fog annyira bejönni.

Fiatal vagyok, ha olyan jó barátom az illető, elmennék. Ettől függetlenül feleslegesen csicsás katyvasznak tűnik.

2016. jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
88%
Kit erdekel mit szol a nasznep?Ti eskuvotok. olyan ugysem lesz hogy mindenkinek megfeleltek.Nalunk egy csomo embernek volt valami "egetrengeto" kifogasa: pl.:aposom kijelentette o nem jon ha nem hivjuk meg az xyt mindezt 1hettel az eskuvo elott...hat nem hivtuk meg xyt...megis ott volt apos:) Akkor masnak az volt a baja miert nem ele hanem csak 50cm odebb lettek a porkoltes talat..igazabol nekunk kelett volna vegigjarni szerinte vacsi kozben hogy evett e mindenki mindenbol ... ;) aztan miert nem xy volt a tanu es miert az akit mi akartunk;) De jot nevettunk rajtuk. Csak azert irtam,hogy ne aggodjatok ezeken. Olyan eskuvo nincs ahol nincsen valami ilyesmi;))
2016. jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
43%

Röhögnék. Ez bohóckodás, nem esküvő :)


Nálunk én post punkot, a férjem underground black metalt hallgat. Piercing, tetoválás, derékig érő haj neki is....És tudod mit? Képesek vagyunk normális ember módjára munkába menni, normálisan felöltözni hivatalos eseményekre, és képesek voltunk normális esküvőt tartani...


De egészségetekre, én csak röhögni tudok az ilyen magamutogató pózereken, akik attól lesznek "trúk" hogy mindenki látja mennyire de mennyire metálok meg különcök. Aztán közben rajtatok röhög mindenki, mert akinek ez a stílusa, annak az belülről jön, nem kívülről...

2016. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
MIért lenne bohóckodás? Nem értem, De ez is egy vélemény. És hogy értsd. A párom bocskaiban, én pedig matyó mintás ruhában lennék. természetesen nem a leggaládabb zenékre gondoltam...
2016. jan. 17. 12:39
 8/36 anonim ***** válasza:
91%

Olyan esküvőtök legyen, amilyet ti akartok, és ha sok év után visszagondoltok rá, akkor elégedettek lesztek, és ne maradjon keserűség, hogy így szerettétek volna, de meg kellett alkudni.

Én elmennék, nem szólnék semmi rosszat, de ilyen esetben esetleg a násznép is veheti kicsit lazábbra az öltözetet. :-)

Merj önmagad lenni, ne csak a sztárok kiváltsága legyen már, hogy azt vegyenek fel az esküvőjükön, amit akarnak. [link]

2016. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
84%

#6


Ti is csak a családi nyomás miatt öltöztetek fel 'normálisan', ugye? :)

Ennyire ne fájjon, hogy más szeretne olyat ami neki tetszik. ;)

2016. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
33%

9.: nem. Hanem azért, mert kulturált emberek vagyunk, éls tisztában vagyunk vele, hogy hivatalos helyeken, eseményeken semmi keresnivalója a zenei, stílusbeli beállítottságunknak.


Elég nagy szégyen, hogy rengeteg szubkultúra hozzátartozói ezt nem fogják fel. Mint említettem, általában a fiatalabbak, akik csak divatból űzik, és a külvilág felé szeretnék megmutatni, ők mekkora különcök.

2016. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!