Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői vacsorán zongoraszó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői vacsorán zongoraszó?

Figyelt kérdés
Van ilyen tapasztalatotok? Direkt nem lagzit írtam, csak egy vacsora lesz.

2016. febr. 2. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon stílusos, nagyon tetszene. Voltam már díszvacsorán, ahol zongorás aláfestés volt, nagyon szerettem. :)
2016. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem a zongorát, régen játszottam is...abszolút el tudom képzelni egy esküvői vacsora aláfestésére! Nagyon jó ötlet!
2016. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
élő zene vagy cd- ről? nagyon szép lenne, meg legalább az elején amikor még nem indult be a beszélgetés nem lesz csend
2016. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, fel sem merült bennem a CD. Természetesen élőzene.
2016. febr. 7. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Kellemes lenne, csak ne legyen túl hangos (nem tudom, mennyire lenne közel a vacsorázókhoz, illetve hogy milyen zongoráról van szó).
2016. febr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 stevejones ***** válasza:
Hát ezt bizony én is el tudnám képzelni. Pl Aria hotel, Bogáti zongorán játszana a Nyáry Károly és/vagy a Berki Artúr. De jöhetne az Ökrös Ottó, Szabó Gyula, Darvas Tamás, Pintér Péter, stb stb. De hogy az mibe kerülne, még megtippelni sem tudnám. De mindenesetre igen hangulatos lenne!
2021. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!