Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lakodalom idejére kell bármily...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péter飛多 kérdése:

Lakodalom idejére kell bármilyen jogdíjat fizetni a lejátszott számok után?

Figyelt kérdés

hallottam, hogy bizonyos helyeken tizen néhányezer forintos jogdíjat kell fizetni ahhoz, hogy lejátszhassunk néhány ismert számot.

ez esküvő utáni, zártkörű lagzira is érvényes?



2016. febr. 12. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:

????

Amikor otthon hallgatsz zenét, fizetsz jogdíjat? Mikor a plázák benyomnak mindenféle híres zenét, szerinted fizetnek?

2016. febr. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
A plázák fizetnek. Az étterem is fizet. Nem tudom miért akarná ezt a ti nyakatokba varrni, pláne hogy ennél sokkal kisebb összegről van szó, nem egész 2000Ft-ról. Az élőzene amennyire tudom drágább, de az se ennyi. Egyébként még sosem olvastam itt erre vonatkozó kérdést vagy választ, szóval annyira azért nem lehet gyakori.
2016. febr. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy hülyeséget írok, de nem csak akkor kell, ha neked abból hasznod van?

Pl. ha reklámban, tévében használod?

2016. febr. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem egészen a kérdéshez kapcsolódik de van hozzá egy kis köze. Régebben a zenekarunkal játszottunk néhány feldolgozást is egész nagy és híres helyeken játszottunk de sosem ontak felelősségre a jogdíj miatt ez jól jön ha élőzenéről van szó.

Ha esetleg felvételrl menne a zene akkor arra ha eredeti lemezről játszod már ki fizetted a jogdíjat illetve ha adathordozón viszed/tárolod akkor is fizettél jogdíjat mivel rajta van az artisjus matrica.

Ettől ne félj nem fognak ez miatt elővenni

2016. febr. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elvileg kéne, de így nem. Ha zártkörű, akkor nem. Ha élő zenekar van, akkor sem a ti dolgotok.


Fizetni nyilvános helyen kell jogdíjat.

2016. febr. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megvan, hogy hány fő felett számít nyilvános bemutatásnak (akkor is ha a rendezvény zártkörű). A plázák egyébként pont fizetnek, ahogyan a kávézók is, sőt még azért is ha valahol nyilvános helyen a rádió szól is fizetni kell, de, hogy pontosan mennyit arról nincs infóm. Szerintem egyébként élőzenére nem vonatkozik, a DJ pedig nyilván fizet jogdíjat.
2016. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!