Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtt a meghívókat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtt a meghívókat most komolyan egyesével kell mindenkinek odaadni?

Figyelt kérdés
Amikor esküvőn voltam valami huszadik unokatesómén akit még soha életemben nem láttam személyesen jött el hozzám meghívni és elvileg mindenkihez. De ezzel hetek mennek el, meg semmi értelme.
2016. febr. 16. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
dehogyis, fogod az egész kupacot és az első járókellőnek odaadod ,az majd szét osztogatja 😝
2016. febr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Elküldöd őket postàn.

Bár én eddig csak személyesen kaptam. Nem mentek el vele hetek, pedig két esküvő is ~150 fős volt.

2016. febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Igen, ha kell a pénze, akkor azt illik személyesen közölni vele. A többiekkel meg gondolom vagy olyan viszonyban, hogy személyesen hívd meg őket.

Mi személyesen hívtunk meg majdnem mindenkit. Egy hosszúhétvégénk ment rá, amikor végiglátogattuk a rokonságot. Na igen, soselátott 20.rangú unokatestvéreket nem hívtunk meg. Az egy akinek postán küldtük 500 km-re lakik.

2016. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2016. febr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
A többségnek mi is személyesen visszük, akik meg messzebb vannak, ők kapják postán, de fel is hívom őket. Szóval igen, szerintem is illik elvinni! Nem kell ott sok időt tölteni, de azért na.
2016. febr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem kötelező!

De ha átadják a borítékot,akkor próbálj nem pofákat vágni,ha nem akkora lesz az összeg,mint az elképzelésed!

2016. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Mit gondoltál? Ők menjenek miattatok, de te nem vagy kèpes miattuk menni? Furcsa egy gondolkodásmód. Persze ha nagyon messze lakik az illető posta+telefon a minimum, de szemèlyesen szokás ès illik is.
2016. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Mit gondoltál? "


Mondjuk telefonon? Mi a ráknak kell emiatt személyesen találkozni?

2016. febr. 17. 11:40
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek személyesen vittük ki, igaz nem csődítöttünk össze Tolnát-Baranyát.
2016. febr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Régen úgy illett..és sokan még most is betartják. Mi is egyesével vittük szét a meghívókat. :)
2016. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!