Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tudok olcsón humoros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok olcsón humoros esküvői meghívókat rendelni?

Figyelt kérdés
Sok weboldalon megnéztem már,de eddig csak 1 oldalt találtam,ahol 300 Ft/db ár alatt is találtam.

2014. dec. 11. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Hány meghívó kell? Csak mert egy átlagos (100-150 fős) esküvőre 40-50 darab körül kell csak. Ekkora példányszám mellett meg valahol olyan mindegy, hogy 300 vagy 400 forint a meghívó, pár ezer forint csak a különbség. Az pedig egy 150 fős lagzi összköltségéhez képest aprópénz sajnos. :( Inkább legyen megbízható, jó hírű az a meghívós, mint hogy 2-3000 forint miatt kockázatot vállalj.
2014. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
80 fős lagzi lesz,kb 35 db meghívóra lenne szükség,de nekem számít az is,ha csak 1-2 ezer forintot tudok spórolni :)
2014. dec. 11. 23:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezekkel általában az a baj, hogy 300-ért "üresen" kapod, tehát utána még viheted a szitáshoz, aki min. 30/db+3000 Ft költségért beleírja a szöveget, vagy te írhatod bele magad, kis gyöngybetűkkel az invitálást.

Mondd, milyen számodra a humoros meghívó?

2014. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sudice válasza:
www.szupermeghivo.hu Román cég, de korrektek, megbízhatóak. Mi 43 Ft-os meghívót, arany színű nyomtatással együtt jött ki 98 Ftra/db. A fekete nyomtatás olcsóbb. Nem az ár miatt döntöttünk így, hanem mert gyönyörű, egyszerű meghívó.-megnéztük az esküvőkiállításon. Megjegyzem, az itt 100 Ftos meghívó a Pramoncardnál 400 Ft volt....azért ennyire olcsó, mert nincs bolt, ahol meg tudod nézni, csak neten. Így kisebb nekik a fenntartási költség, így olcsóbban tudják adni a meghívókat.
2015. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem azért olcsóbb, mert nincs üzletük, hanem mert román cég, nem itt adóznak, és románok dolgoznak, romániai színvonalú bérekért. :( Így könnyű olcsóbbnak lenni, de nekem az elv nagyon-nagyon nem tetszik...
2015. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sudice válasza:
Nem akarok kötöszködni, de véleményem szerint, ha én 400-ért rendelem a fent említett másik cégtől, ők ugyanonnan szerzik be, mint ahonnan a szupermeghívó. Ők megkapják 100 Ft-ért, és eladják nekem 400 ért.... Tegnap az esküvő kiállításon ismételten megnéztem, és ugyanazokat!!! árukják sokszoros áron, tehát itt is él - minnél több emberen - cégen megy át az áru , annál drágább, mert mindenki ráadja a maga hasznát. Nem azért drágább, mert aki készíti, az 3szor annyi pénzt ad a magyar cég...Persze akinek lényeg, hogy drága meghívó legyen, annak mindegy.
2015. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, az alapot mindkét helyen Kínából rendelik, fillérekért. De a magyarországi cég magyarországi béreket és adót fizet az alkalmazottainak, akik válaszolnak a leveleidre, felveszik a telefont, ott ülnek melletted a szalonban, mikor végiglapozod a kínálatot, betördelik a szöveget, felülnyomtatják a kész meghívót. Erre egy ilyen cégnél 1-2 ember biztosan kell, és az ő bérüket ki kell termelni. Ha úgy kapnád meg a meghívókat, ahogy azok Kínából jönnek, nem sokra mennél velük. :)
2015. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sudice válasza:
Igen, én is pont ezt mondom,, hogy azért olcsóbb, mert nincs boltjuk - amit fent kell tartani és az alkalmazottakat fizetni.Ezért Kb. a negyede az ár. E-mailen ugyanúgy válaszoltak - kb 5-6 emailváltás történt köztünk. Valószínűleg ha a kiállításon nem tudom megfogni, megnézni a meghívókat, akkor nem tőlük rendelem, mert képek alapján ezt nem vállaltam volna be. De mivel ott ugyanazt a meghívót és minőséget mutatták nekem, így tőlök veszem, és nem a másik cégtől, 4szeres áron.
2015. febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvannak a meghívók,már el is kezdtük őket osztani :) A szupermeghivók oldalról rendeltük,miután párom rátalált az oldalra. Közben láttam,hogy itt is ajánlottátok. Mi nem csalódtunk :)
2015. febr. 25. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!