Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Varrassam vagy béreljem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varrassam vagy béreljem a menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
Úgy voltam vele, hogy olcsón megvarratom a menyasszonyi ruhámat és nem lesz vele gond. Elmentem néhány szalonba ruhát próbálni, hogy biztosan jól áll-e a fazon amit kinéztem. Fel is próbáltam a ruhát ami nagyon tetszett, de elbizonytalanodtam, hogy ha megvarratom úgy fog-e kinézni mint várom és hogy a minősége is olyan lesz-e. A ruha bérlése drágábbra jönne ki mintha megvarratnám.

2016. márc. 7. 19:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is amiatt választottam a bérlést, mert nem az esküvő előtt egy héttel akarom meglátni magamon a ruhát, amikor már nem lehet rajta változtatni és ráadásul még ki is kell fizetni, akkor is, ha sírok, olyan rosszul áll.


De akinek nagyon semleges alakja van és minden jól áll, vagy meg tud fizetni egy olyan jó varrónőt, aki simán megmondja milyen fazon a legjobb az adott alakra, annak hajrá, belefér a varratás. Én amorf vagyok, úgyhogy inkább béreltem, kerestem olyan helyet, ahol olcsóbb a bérlés.

2016. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
Én a bérlés mellett szavazok! :)
2016. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
86%
Vedd. Utána azt magadra tudod igazíttatni. Jóval olcsöbb mint varratni ès a tièd marad ez is.
2016. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Èn is kölcsönzöm, tegnap foglaltam de de sajnos itt is draga, 95.000ft! Nem varratnàm!
2016. ápr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!