Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre, mint vendég, mehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre, mint vendég, mehetek ebben a ruhában?

Figyelt kérdés

Sose voltam még esküvőn,gy gőzöm sincs az "etikettről"

Szerintetek?

[link]


2016. márc. 30. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Igen, teljesen jó lesz.
2016. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Igen..


De az én saját véleményem annyi hogy ez a peplum, élő embert még nem láttam akinek jól állt volna.. Maga a peplum is elég nagy marhaság de ez egyéni ízlés!

2016. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Igen, rendben van, ha jól áll a fazon és a szín is.

Azonban ha egyházi/templomi esküvő is lesz, akkor nézz utána/kérdezz utána, hogy az adott egyháznál milyen előírások/szokások vannak- mert pl. egy katolikus szertartásra ebben bemenni illetlenség.

Sima polgári, nyári esküvőre tökéletes.

2016. márc. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Én mentem már ilyesmiben, minden rossz szándék nélkül. A menyasszony nem volt túl boldog.
2016. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen rendben van.
2016. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Én nem örülnék, ha valaki enniyre a dekoltázsát szeretné mutogatni az esküvőmön.
2016. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem is rendben van, viszont ha lesz egyházi szertartás, akkor oda vegyél fel egy blézert vagy egy kendő féleséget, csupán illemből :-)
2016. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez a nagy kivágás ott a közepén elég béna. arról nem is beszélve,hogyha nem olyan testalkatod van, mint a modellnek, nem is biztos,hogy jól áll.

annyi szabály van,hogy fehéret és feketét ne vegyél fel. lehet a ruhádban olyan szín, de ne teljesen olyan legyen..ha lehet inkább kerüld őket.

egy koktélruha teljesen jó. arra figyelj,hogy ne legyen nagy kivágása meg azért takarja a feneked.

más illemszabály nem nagyon van szerintem.

2016. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez inkább az afterpartyra való.
2016. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Éppen mehetsz, de én nem örülnék neki ha valaki így jelenne meg. Egyrészt mini, másrészt totál passzos, harmadrészt az a kivágás szerintem borzalmas, hivalkodó. Ehhez nem elég csinosnak lenni, manöken alkat kell hozzá. Szerintem nem épp esküvőre való viselet.
2016. ápr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!