Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tanácsot kérnék. Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Theressita kérdése:

Tanácsot kérnék. Milyen frizurát válasszak olyan, mondjuk könyékig érő fátyolhoz, amit az arcom elé szeretnék a templomban hajtani, és levenni is csak éjfélkor szeretném, tehát kell, hogy jól tartson?

Figyelt kérdés

A magas kontyokkal és szigorúan feltűzött frizurákkal nem vagyok kibékülve. Inkább valami lazábbnak ható hajviseletre gondoltam. (göndörített, félig leengedett vagy csak lazán feltűzött kósza fürtökkel, vagy oldalra vezetett...Küldenék képeket is, mire gondoltam, de még nem jöttem rá, hogyan kell csatolni, új vagyok még itt :-))

Félek, hogy stabil konty nélkül tart-e majd a fátyol. Van ötletetek? Köszönöm :-)



2016. ápr. 11. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal nem lenne gond, hogy tart-e a fátyol, mert ha a fodrász rendesen betűzi, nem lehet gond. A probléma inkább ott kezdődik, hogy ha ilyen sokáig benn akarod tartani, akkor le fogja nyomni a hajad és nem is fog sok minden látszani a frizurádból. Nekem is félig leengedett, begöndörített frizurám volt, viszont csak a templomban volt betűzve a fátyol, ennek ellenére lehetett látni a hullámokon, hogy kissé lelapultak, mikor kivettük a fátylat. Az arcba hajtott részt is átgondolnám, mert később a fotókon/videókon csak egy fehér lepel fog látszani. Másrészt ehhez két rétegű fátyol kell (csak a felső réteget hajtod előre), amit előrébb, szinte szökőkút szerűen a fejed közepére kell betűzni és még nehezebb, mint az egyrétegű.
2016. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ, minden tapasztalat jól jön. Akkor a frizurával kapcsolatban megnyugodtam, a fátyol viselésének idejét még átgondolom.

A fotó és videó miatt, mondjuk, annyira nem is aggódom, hiszen a szertartás közben előbb-utóbb vissza lesz hajtva a fátyol, akkor majd láthatnak "teljes fényemben is", és láttam már szép képeket kimondottan előrehajtott fátyollal...

2016. ápr. 12. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Képküldés, elég ha google-n keresel aztán belinkeled.


Először tisztázni kéne milyen az arcformád. Milyen hosszú a hajad!

Nagyon tudom amúgy tanácsolni, hogy a lagzin vedd le a fátylat,Nem szeretnék beleszólni, csak egy abszolút tanácsként mesélem egy ismerősöm amúgy nagyon szép vonásokkal rendelkező fiatal menyasszony, nem vette le a fátylat és komolyan mondom, annyira eltakarta a szép frizurát, a különleges ruha hátát, hogy a lagzin már este felé csatakosan ilyen horror menyasszonynak nézett ki :D épp csak a balta hiányzott a kezéből.

Nézz végig esküvői videókat, a fogadáson( party/lagzi hívjuk aminek tetszik) egy kvázi másik megjelenést kölcsönöz az, ha a fátylat leveszed :) -de a Te döntésed kell, hogy legyen!


É


Éppen ezért, mivel nem beleszólni jöttem, linkelek Neked képeket

2016. ápr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt vannak a linkek! Amúgy regisztrált pinterest.com-ra Nekem megérte, dekorációs ötltet, ruha frizura minden van. Hétvégén ha van szabadidőd itt nézz körül!


[link]


[link]


Jó készülődést kívánok!

2016. ápr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a menyasszonyi fátylat mindig középre kerül a fátyol magasságát pedig az arcformád és a frizurád határozza meg.


Mindenkinek jól áll ha a képzeletbeli konty fölé tűzi és keveseknek ha fejtetőre ;-)

2016. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!