Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári szertartáshoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári szertartáshoz, hogy válasszak zenét?

Figyelt kérdés
Valaki képben van, hogy kb. mennyi ideig tart a szertartás?Hány számot válasszak, azok milyen hosszúak legyenek? Nektek, hogy volt?

2015. máj. 5. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ízlésednek megfelelően :).

Nálunk megmondták, hogy melyik részre milyen hosszú zene legyen. Egyébként volt 4 várakozó zene, míg mindenki leült.., aztán a bevonuló, aztán egy gyűrűhúzó, egy ami a homoköntés alatt szólt, egy az aláírás alatt és egy kivonuló

2015. máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekünk 4 zene kellett:

Bevonuláshoz

Gyűrűhúzáshoz

Szülőköszöntéshez

Gratulációhoz


Mi teljes hosszban raktuk a CD-re a számokat, lekeverték őket, amikor úgy gondolták.

2015. máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
húú tényleg, a szülőköszöntő, azt kifelejtettem. Ahol lesz a szertartás ott egyébként segíteni fognak ebben!
2015. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mi az a szülőköszöntő? (bocsi, de nem tudom, ilyenről még nem hallottam, hogy polgárin van) az nem vacsora előtt szokott lenni? Muszály olyat? Nekem is idén lesz az esküvőm, de pl nekem nem nagyon van mit őszintén köszöngetni az anyámnak...
2015. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi ezt az információt kaptuk a hivataltól:

Fogadó zene 4-5 szám

Bevonuló zene 1 szám

Gyűrűhúzás 1 szám

Aláírás 1-2 szám

Gratuláció 4-5 szám

2015. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A szülőköszöntőn egy szál virágot vagy csokrot szoktak adni a szülőknek.Neked lehet hogy nincs mit köszöngetni a szüleidnek de lehet hogy a párodnak igen. Ha külön kéritek szerintem nem muszáj!


Nem nagyon fognak tudni segíteni, mert külső helyen lesz a polgári és a zenét nekünk kell megoldani.

2015. máj. 5. 12:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Köszi és bocsi, hogy kicsit eltérítettem ezzel a kérdésedet :)

A párom szülei nem lesznek ott...

2015. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Semmi baj, azért van ez az oldal, hogy segítsünk egymásnak! :)
2015. máj. 5. 12:29
 9/11 anonim ***** válasza:
nem is a helyszínre gondoltam, hanem az anyakönyvvezetőre, ő azért elég tapasztalt ebben :). Mi is egy CDre írtuk ki és ők elindították és leállították a háttérben amikor kellett, a hosszán ne aggódj. Ha biztosra akarsz menni, akkor a várakozáshoz írhatsz többet. 3-4 perc legyen egy szám és a szertartás maga nálunk nettó 20-25 perc volt, félóránként adnak időpontot és addig ki kellett cserélődni a násznépnek
2015. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Extráktól függ, de 20 percnél ritkán tart tovább.

Nálunk így volt:

Volt valami szám, ami addig szólt, míg mindenki elfoglalta a helyét

Bevonulós zene

Több szöveg nélküli zeneszám egymás után vágva, kb. fél óra hosszúságban, ez ment halkan a szertartás alatt

3 pörgősebb szám a gratulációkhoz


Van aki minden mozzanathoz külön számot válogat(akv. beszédéhez, aláíráshoz, gyűrűhúzáshoz, szülőköszöntésre, pezsgőzésre), de ezek annyira rövid momentumok, hogy még a refrénig sem ér el a szám, és már vége, ráadásul nagy a hibalehetőség, véletlenül rossz számot kapcsolnak be, stb.

2015. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!