Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek mennyibe került az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyibe került az esküvői meghívótok? És hány db?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
580 ft/db. Plussz 3e tervezési költség. De nagyon szépek. A pramoncard-nal csinaltattuk.
2016. máj. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen ! :) nekünk kb 70db kellene.
2016. máj. 8. 10:03
 3/10 anonim ***** válasza:
mi magunk csináltuk, és nem tudom, hogy egy darab mennyibe kerülhetett, kis esküvő lesz, összesen 35 db meghívó kellett, ebből pl.: a párok közösen kaptak. Szines lapokat , tortacsipkét meg ragasztót vettünk, így fizettünk kemény 1000 ft-ot a papírboltban :)
2016. máj. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Nekünk nem került 5.000 Ft-ba az egész (50db körül készült belőle), de ez nem reális, mert csak a papírt és a nyomtatást fizettük, a tervezést én magam csináltam (fotós/grafikus vagyok). A reális ára 4-600Ft/db-tól indul.
2016. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen nektek. En sem akarok tobb tizezreket kiadni erte.
2016. máj. 8. 11:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk egy nyomdász ismerős által ingyen volt, a tervezést meg egy jó barátunk csinálta, így őt meghívtuk egy sörre :)
2016. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt hozzá kell tenni, hogy mindenki azt hiszi, hogy Ő nagyon ügyes/kreatív és jó ötletei vannak aztán kb. tízből egy ilyen DIY/homemade meghívó az ami tényleg ütős lesz, meg a tízből további három ami nem kifejezetten gáz, a többiről csak Ők maguk gondolják, hogy jó, amúgy vér ciki.
2016. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek ! :) 2100ftert vettunk A4es nevjegyjartya papirt 35dbot amibol 70db lesz, barackviragszinu marvanymintas, a nyomtatasert nem fizettunk, a meghivoba 3 szoveg van osszesen ès ket galamb amelyik viszi a 2 gyurut. Vettunk mèg nehany kelleket, kb 4000ftbol megvan. Gyongyoru lett! Aki latta azt kerdezte, hat ilyet hol lehet rendelni ?? :)
2016. máj. 10. 21:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7nek igaza van, az ilyen pusziért csinált cuccok elég gázak az esetek nagy többségében. Épp most volt egyik párnak olyan hogy nem tudtam hogy gondolhatták komolyan, botrányosan ízléstelen és "olcsó" érzete van. Ők meg elhiszik hogy gyönyörű...

Remélem a tiétek tényleg nagyon szép lett, és sok boldogságot :)

2016. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekünk egy grafikus ismerős tervezte meg, először 3 féle verzió lett és képtelenek voltunk dönteni, mindhármat imádtuk. :D végül a háromból "összegyűrt" egyet, és az lett a miénk. :) kis esküvőnk volt, 50 fős, így olcsón megúsztuk cakkunpakk 2400 Ft volt. :)
2016. máj. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!