Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok erről az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az esküvői menüről?

Figyelt kérdés

Leves:

tyúkhúsleves finommetélttel

Előétel:

főtt tyúkhús kétféle mártással (paradicsom és gomba)

Főétel:

rántott sertésszelet

gombás sertéstekercs

gödöllői töltött csirkecomb

olaszos csirkemell (paradicsommal, füstölt sajttal grillezve)

Köret:

pirított burgonya, párolt rizs, párolt zöldségek

Saláta:

vegyes saláta (uborka, káposzta, kukorica)

Rétes: almás és túrós rétes

Éjféli menü:

marhapörkölt dödöllével


Ezen kívül lesz még többféle sütemény, pl linzer, isler, barack, lajcsi szelet. Lesz pogácsa és sajtos rúd is, illetve csokiszökőkút többféle friss gyümölccsel. A torta epres lesz, de ezen kívül lehet hogy választunk még kicsi kísérőtortákat különböző ízekben.


2016. máj. 18. 09:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
37%

És aki nem szereti a húst?

Én előétel helyett bedobnék még valami más levest, pl hideg meggyleves.

És valami alternatívát a vegáknak, ha mást nem akkor már a jól megszokott rántott gombát, rántott karfiolt.

Sztem a pöri dödöllével tök jó választás éjfélre.

2016. máj. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
64%
Nekem tetszik, bár éjfélkor én már nem ennék. Vacsi után az ember folyamatosan csipeget... nem lenne már hely :).
2016. máj. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen jó.
2016. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
79%
Megfelel a magyar közízlésnek. Annyi, hogy én éjszaka biztos nem ennék még pörköltet. A lagzikon a sok kaja után már könnyebb ételeket kedvelik. Nálunk még volt gyümölcstál, amit szerettek.
2016. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a dödöllén lepődtem meg, felénk az szilvalekváros. De amúgy jó.

(te írtad ki néhány napja a sütis kérdést?)

2016. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha az esküvői torta csak egyféle ízű, akkor szerintem kifejezetten jó öltet pár kisebb torta más ízben. Ha marad, akkor elcsomagoljátok a vendégeknek. A menü nem rossz. Az éjféli pörivel sincs bajom. Ha mulatós a társaság, nem biztos, hogy egy sima hidegtál elég lenne.
2016. máj. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
79%
6.válaszló te aztán nagyon válogatós vagy,hogy ennyi féle étel közül eggyiksem "kedvenc" :))
2016. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
65%

A finommetélt nem praktikus. Inkább csigatészta. A rétes totál felesleges.

Amúgy jó,persze.

2016. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
24%

A finommetélt nem lagzira való, amúgyis tyúkhúsleveshez csigatészta "illik", illetve egyszerűbb enni.

Az, hogy a leveshúshoz mártás lesz, vagyis az lesz az előétel, itt picit elvesztettem a fonalat.Leveshús nem is lesz tormával?

Főétel oké, de töltött káposzta egyáltalán nem lesz?Lagzik elengedhetetlen része.

Rétes nem rossz ötlet, úgy hogy másfajta süti is lesz, zserbó sem lett volna rossz ötlet.

Csokiszökőkút szuper ötlet, kísérőtortának nem látom értelmét.

Éjféli kaja is jó ötlet.

(csak azért mertem leírni a véleményem, mert nagymamám szakácsnő, és anno én rengeteg lagzinak a menüjét végigasszisztáltam)

2016. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Lehet egyébként én az egyik fajta csirke vagy sertés helyett nyomnám a pörköltet és éjfélkor a töltött kápit, ha annyira hiányzik.

Bár sztem a dödölle, pörkölt király kaja.

2016. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!