Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik idézet tetszik jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik idézet tetszik jobban meghívóra?

Figyelt kérdés

1. "Úgy szép az élet, ha két ember összetalálkozik, és erősen megfogja egymás kezét, megbecsülik és szeretni tudják egymást, együtt építgetik az életüket." (Zilahy Lajos)


2. "Szeretni és szeretve lenni a legnagyobb boldogság a világon" (Goethe)


3. "Szerelmünk szépen megpecsételjük, A nagyvilág előtt megesküszünk, Oly rég óta vágyik rá a lelkünk, A boldogság mindig itt van köztünk! Az érzést leírni lehetetlen: Millió színes virág a réten, Illatok a tavaszi szellőben, S az édes szó, mi elhangzik: Igen!". (Fendrich Zoltán)


2016. máj. 23. 15:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
14. vagyok. Nem vettem bántásnak:) Én nagyon szerettem amúgy ezt az idézetet mert teljesen ránk illett.
2016. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!